175. Wolność w Polsce
175. Wolność w Polsce

175. Wolność w Polsce

Wiedeń 14.1.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Otrzymałem dzisiaj pismo z Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, w którym znalazłem list od premiera Polski.

W związku z tym listem mam kilka uwag dotyczących interpretacji sytuacji politycznej w Polsce.

  • Czy Polska jest dziś rzeczywiście niepodległym krajem? Jeśli tak, to dlaczego nasz rząd nie przeciwstawia się zewnętrznym naciskom i wprowadza krok po kroku totalitarne i antyobywatelskie prawa odbierające nam możliwość decydowania o własnym losie? Dlaczego ten rząd narzuca Polakom medyczny apartheid dzieląc na tych niedobrych niezaszczepionych i tych dobrych, którzy przyjęli dożywotni abonament dawek eksperymentalnej trucizny? Dlaczego wybrany przez Polaków rząd szerzy strach propagując w mediach kłamstwa na temat zagrożenia zdrowia? Ja znam na to odpowiedź: Polski rząd jest zmuszany, by tak właśnie działać. Przez grupy technokratycznych globalistów, którzy dysponują kapitałem wielokrotnie przewyższającym zdolności finansowe całej Unii Europejskiej. Czy tak ma wyglądać niepodległość Polski, o którą walczyłem? Jeśli nie wiecie o czym piszę, proponuję przeczytać artykuły w tym blogu.
  • Czy Polska jest naprawdę wolna? Niezależnie od tego, czy w Polsce będzie rządzić PIS, PO czy nawet ruch pana Hołowni, nasz kraj będzie się poddawał naciskom. Wolni są jedynie Polacy, którzy nie pozwolili sobie narzucić symboli zniewolenia w postaci masek, czy paszportów medyczno-politycznych.
  • Dlaczego nasz rząd, którego szefem jest pan Morawiecki, nie pozwala na otwartą, rzeczową dyskusję publiczną na najbardziej istotne tematy? Dlaczego karze się lekarzy, którzy mają odwagę publicznie wypowiedzieć się co myślą o zakazie leczenia chorych na inną chorobę niż ta, dla której istnienia tak dzielnie walczy pan minister Niedzielski? Czy wolność nie kończy się tam, gdzie za wypowiadanie swojego zdania traci się prawo wykonywania zawodu? Jeśli opinia tych ukaranych osób jest z gruntu fałszywa, to nie obroniłaby się na forum uczciwej i otwartej dyskusji.

Dla tych, którzy nie wiedzą, dlaczego zostałem uznany za działacza opozycji antykomunistycznej, zapraszam do przeczytania mojej historii. Łatwiej będzie zrozumieć moje motywy działania i dowiecie się więcej o tym, kim jestem.

Wolność w Polsce! – Przekazujcie dalej. Niech nareszcie wszyscy zobaczą, jak niewiele różni się nasza wolność od tej z czasów PRL.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz