49. Co się stało ze światem?
49. Co się stało ze światem?

49. Co się stało ze światem?

Wiedeń 29.10.2020

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Macie pewnie dosyć wszelkich statystyk, dowodów za i przeciw oraz samego koronawirusa. Wszyscy tak to odczuwamy.
Mimo tego odważę się podać Wam pewne porównanie. Jak wygląda sytuacja w pięciu wybranych krajach. Są to po kolei Austria, Białoruś, Niemcy, Polska i Szwecja.

vergleich

Te informacje pochodzą z tej strony.

Trzy kraje: Austria Niemcy i Polska wypadają w tym porównaniu znacznie gorzej niż Białoruś i Szwecja. Jaka może być tego przyczyna?
Może restrykcje w tych trzech krajach powodują wzrost “zagrożenia”, a w dwóch pozostałych brak takich ograniczeń chroni społeczeństwo?
Każdy sam powinien się nad tym zastanowić.

W moim pierwszym rozdziale z 30 marca napisałem: “Jestem przeciwny twierdzeniom, że jakaś grupa ludzi pragnie zawładnąć światem”.

Dzisiaj uważam wręcz przeciwnie – istnieje grupa ludzi, którzy chcą podporządkować sobie całą ludzkość, byśmy posłusznie wykonywali ich rozkazy.
Gdyby chodziło, jak na początku sądziłem, o oszustwo na skalę światową, byłby to niewielki problem dla nas. Ale tutaj chodzi o więcej. Tu chodzi o władzę nad całym światem.
Dlaczego tak uważam? Do 11 faktów przedstawionych w czerwcu w rozdziale “Praktyka spiskowa” dochodzą nowe informacje, jakie uzyskałem czytając książkę Paula Schreyera zatytułowaną “Kronika zapowiedzianego kryzysu: Jak wirus mógł zmienić świat”.
Tytuł angielski: “Chronicle of an announced crisis. How a virus could change the world”.
Tytuł niemiecki: “Chronik einer angekündigten Krise. Wie ein Virus die Welt verändern konnte”.

Po upadku Związku Radzieckiego wysoko postawieni amerykańscy wojskowi poczuli się zagrożeni. Wiedzieli, że ich przydatność spadła.
Wtedy właśnie w mediach pojawiło się wyolbrzymione zagrożenie terroryzmem.
Czy zamach na World Trade Center był wspierany przez CIA tego nie wiem, choć są tacy, którzy twierdzą, że mają na to dowody.
W każdym razie już wtedy ograniczono poważnie w USA, pod pretekstem walki z terroryzmem, swobody obywatelskie.
20 lat temu powstała w USA, początkowo pod inną nazwą (od 1998 do 2013 Center of Civilian Biodefense Studies), organizacja Center for Heath Security (Centrum Bezpieczeństwa Zdrowotnego).
To właśnie ta organizacja była motorem opisanych przeze mnie ćwiczeń plandemicznych Event 201, na kilka tygodni przed ogłoszeniem pandemii.
Podobne ćwiczenia odbywały się co dwa lata od roku 2001.

Zachęcam do lektury. Nie udało mi się znaleźć polskiego wydania tej książki. Mam nadzieję, że wkrótce się pojawi.
Kupiłem ją przez internet – wydanie w języku niemieckim.

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz