167. Właściciele świata
167. Właściciele świata

167. Właściciele świata

Wiedeń 20.12.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Przedstawiam Wam video belgijskiego publicysty Tima Gielena Kto jest właścicielem świata? Monopol kilku firm. Film z polskimi napisami, jest doskonałą analizą powiązań największych organizacji finansowych na świecie. Jeśli poświęcicie godzinę na obejrzenie tego dobrze zrobionego i zrozumiałego filmu, łatwiej pojmiecie, co się aktualnie dzieje na świecie.

Jest to inne spojrzenie na Great Reset Klausa Schwaba ze Światowego Forum Ekonomicznego. Nie będę tutaj streszczał informacji zawartych w filmie – chciałbym Was zachęcić do obejrzenia go w całości.

Wymieniony w filmie link do dokumentu niemieckiego Bundestagu z roku 2012 znajdziecie tutaj. Analiza ryzyka ochrony ludności zagrożonej przez wirus SARS zaczyna się na stronie 55. Jest tam mowa także o SARS-Corona (strona 85). Data wydania: 10.12.2012.

Link do oficjalnej strony Event201 w języku angielskim podaję tutaj. Data tych ćwiczeń: 18.10.2019. To nie jest żadna teoria – to jest praktyka spisku. Każdy może sam to sprawdzić. Globaliści wcale nie kryją, że kilka miesięcy przed wywołaniem tej oszukanej pandemii robili próby związane z pandemią wirusa korony ze wszystkimi aspektami, które od marca 2020 wcielili w życie.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz