166. Rządzą nami idioci?
166. Rządzą nami idioci?

166. Rządzą nami idioci?

Wiedeń 19.12.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Bo na to właśnie wygląda. Beznadziejnie głupie zarządzenia ministrów, których nie da się w żaden sposób uzasadnić.

Zadam jednak inne pytanie: czy możliwe jest by rządy blisko dwustu krajów na świecie, w tym samym czasie, zdominowane zostały przez idiotów? Pomyślcie nad tym.

Do jakich wniosków doszliście? Może takich, że choroba umysłowa jest chorobą zakaźną? A może zarażają się jedynie ludzie na szczeblu od ministra w górę? Moje wnioski są całkiem odmienne. To nie są idioci, oni nie mają innego wyjścia, niż pozwalać robić z siebie kretynów.

Kto jest za? – Demotywatory.pl

Wyobrażacie sobie taką sytuację, kiedy wychodzi minister jedynie słusznej choroby przed kamery TV i oznajmia, że musi wprowadzić restrykcje, gdyż tego oczekują pewne osoby, od których otrzymał 2 miliony $. Albo że te osoby opublikują zdjęcia pana ministra w objęciach niewiasty, która w żaden sposób nie chce być podobna do jego żony? Minister, który z reguły bardziej się boi żony niż wyborców, pozwala robić z siebie głupka w nadziei, że uda mu się oprócz wspomnianej łapówki, ukraść jak najwięcej, zanim go wywalą podobnie jak jego poprzednika.

Dodamy do tego, że globaliści zapewnili rządzącym, że po przejęciu władzy na świecie przez istniejący już rząd światowy, politycy pozostaną na stanowiskach w swoich krajach nietykalni służąc nowym panom świata jako pożyteczni kretyni. Nie byłem przy takich rozmowach, gdzie te zapewnienia padły, ale mogę sobie doskonale wyobrazić jak to przebiegało:

Wysłannik szarej eminencji przyszłego rządu światowego po angielsku – Wprowadzacie lockdown, obowiązek noszenia masek, powszechne szczepienie całej ludności w kraju i czekacie na dalsze instrukcje.

Polski Polityk po angielsku na poziomie angielszczyzny miłościwie panującego prezydenta: Będzie ciężko – Polacy to buntowniczy naród.

Wysłannik: Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w waszym kraju wprowadzimy to drobnymi krokami.

Polityk: A jak uda nam się potem uniknąć odpowiedzialności?

Wysłannik: Tego się nie obawiajcie, po zwycięstwie Great Reset, gdy zdobędziemy władzę nad światem, będziecie rządzić niepodzielnie waszym krajem. Jak długo zastosujecie się do naszych kilku reguł, pozostaniecie na stanowisku lub jeśli chcecie, będziecie awansować.

Tak lub podobnie przebiegała ta rozmowa. Dlatego możecie polityków nazywać jak Wam się to podoba, ale proszę nie używać w tym kontekście określenia “idiota” – uwłacza to osobom psychicznie chorym, którzy w niczym nie zawinili.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz