37. Kto wierzy w pandemię?
37. Kto wierzy w pandemię?

37. Kto wierzy w pandemię?

Wiedeń 10.9.2020

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Zgadza się – pytanie brzmi: kto w nią wierzy?
Niektórzy w to wierzą, a inni nie.
Nie jest to już kwestia rozstrzygana w kręgach naukowych. Nikt nie pyta naukowców. Bo i po co?
Wystarczy przedstawić w telewizji “wzrastające przypadki zachorowań na Covid-19”.
Nie są to tak naprawdę stwierdzone ilości zachorowań. Nawet nie są to liczby dotyczące zainfekowanych osób. To są jedynie pozytywne wyniki niehomologowanego testu PCR. Jedyne co naprawdę eksponencjalnie wzrosło, to właśnie liczba testów.
Od kwietnia nie wzrasta ilość zainfekowanych. Trzeba to jednak uczciwie przedstawić.
Ilość pozytywnych wyników testów na 100.000 testów, jest właśnie uczciwym postawieniem sprawy. Inaczej możemy mówić jedynie o nowej religii.
W tym pliku znajdziecie rzetelne statystyki dla wielu krajów świata.
Jest napisany w dwóch językach po niemiecku i angielsku.
Wystarczy jednak znać kilka słów w tych językach by zrozumieć te informacje.

A co słychać u najbardziej znanego na świecie filantropa?

Sprawdziłem jakie kwoty przekazała fundacja Bill & Melinda Gates w marcu 2020 na Światową Organitzację Zdrowia.

Znalazłem trzy przekazy pieniężne. Oto one:

1. Cel: wspieranie globalnego wykrywania i reagowania na COVID-19 poprzez wykorzystanie platformy GISRS (Globalny system nadzoru i reagowania na grypę) do nadzoru kontrolnego w krajach o niskich i średnich dochodach w regionach WHO AFRO, SEARO i EMRO Pneumonia $ 1.478.040,00

2. Cel: zapewnienie personelu technicznego i kierowniczego oraz wymaganego wsparcia dla Centrum Polio w Pakistanie / Afganistanie Polio $ 2.723.364,00

3. Cel: umożliwienie WHO zbudowania zdolności do wykrywania i reagowania na COVID-19. Możliwości badawcze i edukacyjne $ 7.000.000,00

Jeśli pominąć wpłatę na Polio, ponad 8 milionów dolarów wpłacił w marcu na walkę o koronawirusa. Nie z koronawirusem, lecz o niego. To powinno być już jasne. Skoro tak propaguje szczepienia.
“… Ponieważ dopóki nie zaszczepimy prawie wszystkich na całym świecie, nadal nie wrócimy do normalności…” powiedział Bill Gates w kwietniu w wywiadzie TV.
Tutaj opisałem, jak włączyć na YouTube polskie napisy.

Tak więc ten pan – kiepski informatyk – decyduje o tym, czym będą szczepieni ludzie na całym świecie. Wygląda na to, że jedynym argumentem są jego pieniądze.

Bill Gates nie działa z pewnością w pojedynkę. Aby dokonać tak poważnych zmian na tak wielką skalę potrzeba inwestycji, które znacznie przekraczają zasoby drugiego na liście najbogatszych ludzi świata.

inwestycja

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz