24. Korona – fałszywy alarm
24. Korona – fałszywy alarm

24. Korona – fałszywy alarm

Wiedeń 30.6.2020

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Zajmę się dzisiaj wydaną 23 czerwca 2020 książką, o takim samym tytule, jak tytuł tego rozdziału.
Autorzy prof. dr Karin Reiss oraz znany nam z rozdziału Czy to jest jeszcze demokracja? prof. dr Suchard Bhakdi.

Znalazłem tu odpowiedź na moje pierwsze pytanie z rozdziału Pytania:

Pierwsze światło w ciemności pochodziło z francuskiego badania. W tym badaniu pacjentów z chorobami układu oddechowego badano na obecność czterech konwencjonalnych wirusów koronowych w porównaniu z SARS-CoV-2. Nie rozróżniając, czy pacjenci zmarli z powodu wirusa czy z wirusem, badacze doszli do wniosku, że nie było znaczącej różnicy w liczbie zgonów między obiema grupami. Nie miało znaczenia, czy nosisz normalnego, wcześniej niezauważonego wirusa koronowego, czy nowego „wirusa zabójcy”. Autorzy doszli do wniosku, że „problem COVID-19” prawdopodobnie został przeceniony.
Od czasu publikacji tego naukowo uzasadnionego badania w dniu 19 marca 2020 r. nie pojawiły się żadne porównywalne badania, które przeczyłyby temu wnioskowi.

Tak więc światowej sławy wirolog i epidemiolog, profesor Bhakdi, który wykształcił 12 tysięcy lekarzy, potwierdził brak jakichkolwiek badań naukowych o szkodliwości wybranego przez nieznane gremium – jako narzędzie szerzenia strachu – wirusa.

Gdy powiążemy to ze stosowaniem na całym świecie testu PCR jako podstawy wszelkich decyzji medycznych i politycznych, mamy jasny obraz sytuacji.
Proszę zwrócić uwagę na to, że test PCR nigdy nie został dopuszczony do badań w laboratoriach. Jedynie WHO z powodu “krytycznej” sytuacji, którą sama wywołała, zaleciła stosowanie tego testu.
Chciałbym dodać, że producent testu PCR wyraźnie podał na dołączonym do produktu opisie, że ten test nie nadaje się do celów diagnostycznych. Można go stosować jedynie do badań naukowych.

Dzisiaj po północy uaktualnię światowe statystyki umieralności.
Minie właśnie pierwsze półrocze.

Czereśnie

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz