659. NWO – 33 lata państwowego terroryzmu
659. NWO – 33 lata państwowego terroryzmu

659. NWO – 33 lata państwowego terroryzmu

Ostrzeszów 12.2.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Kiedy w drugiej połowie ubiegłego wieku świat szokowały wiadomości o zamachach terrorystycznych w Irlandii, baskijskich separatystach w Hiszpanii, krwawe sceny zamachów Frakcji Armii Czerwonej (RAF) w Niemczech, lub zamachy samobójcze bojowników palestyńskich, nikt nie przypuszczał, że może powstać zdecydowanie bardziej niebezpieczna forma terroryzmu – terroryzm państwowy.

Opublikowany kilka dni temu na InfoWars film Grega Reese opisuje historię Nowego Porządku Świata – czyli państwowego terroryzmu.

W tym blogu znajdziecie dużo informacji i dokumentów o państwowej działalności terrorystycznej. Nasz świat jest pełen „bohaterów” zamieniających prawo dżungli na prawo do mordowania ludzi, których nawet nie znają.

Z pewnością istnieją także inne kraje poza USA, gdzie stosuje się państwową formę terroryzmu, jednak skala ataków, oraz liczba ofiar spowodowanych przez USA jest nieporównywalnie większa niż suma wszystkich ataków terrorystycznych na świecie, w których Stany Zjednoczone udziału nie brały. Zniszczone kraje, zamordowane miliony ludzi, destabilizacja całych regionów świata – oto bilans wojny USA z wymyśloną przez Georga H.W. Busha „osią zła”.

Ktoś zapytał mnie: „Dlaczego ja tak nienawidzę Amerykanów”? Ręce opadają, gdy spotykamy się z taką bezmyślnością. Moja krytyka dotyczy jedynie garstki Amerykanów, tych, którzy wykorzystując władzę, dopuszczają się zbrodni. Jeszcze głupszy argument brzmi: „oni przecież wybrali tych ludzi”! Spójrzcie jakich kretynów dopuściliśmy do władzy my w naszym kraju. Tak działa cały świat, gdzie ludzie chodzą jeszcze do urn, zanim funkcję wyborów przejmie sztuczna (mało inteligentna, za to mocno manipulowana) inteligencja.

Rewolucji u nas nie będzie.
Brakuje odpowiednich formularzy!

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz