631. Lockdown w Niemczech
631. Lockdown w Niemczech

631. Lockdown w Niemczech

Wiedeń 8.1.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Od dzisiaj w Niemczech zaczyna się nowy gatunek blokady kraju. Oddolny lockdown zorganizowany przez protestujących rolników. Wyższy Sąd Administracyjny Berlina-Brandenburgii zadecydował, że protesty rolników łącznie z blokadami autostrad są legalne. Na dzisiaj 8.1.2024 r. ogłoszono w Niemczech największy protest rolników w dotychczasowej historii Niemiec.

Planuje się blokadę traktorami i ciężarówkami 25 podjazdów wokół stolicy i ​​na wszystkich autostradach w kraju. Policja wydała zezwolenie na te działania pod warunkiem, że blokady będą przerywane co 30 minut. Źródło. Tak, tym razem nawet prasa mainstreamowa informuje o tych protestach. Coś się zmieniło od czasu, kiedy milionowa demonstracja (29.8.2020) była określana w tych mediach jako wybryki grupy radykalnych nazistów.

Planowane miejsca protestu rolników w Niemczech. Więcej informacji (miejsce i czas) po kliknięciu tutaj.

Ciągniki z Rumunii, Polski, Holandii, Belgii i Francji jadą do Niemiec, aby wesprzeć niemieckich rolników. Do rolników przyłączają się także inne sektory w Niemczech, w tym myśliwi, rybacy, maszyniści pociągów i wiele innych. Wiele małych firm, a także pracowników, przerwie pracę, aby dołączyć do protestu. Niektóre restauracje rozdają demonstrantom darmowe jedzenie. Źródło: Telegram 7.1.2024 r. 20:43.

Tak wygląda nowy lockdown niezaplanowany w Davos. Źródło: Telegram 7.1.2024 r. 22:18.

W trwającej już blisko cztery lata wojnie medialnej szala zwycięstwa przechyla się na stronę prawdy. Jeszcze bardzo daleko do ogłoszenia zwycięstwa nad kłamstwami mediów głównego ścieku, najwyraźniej jednak doszli do wniosku, że pora zmienić taktykę, zanim zaufanie do nich spadnie całkiem do zera.

Kiedy podczas konferencji w Davos, 17 stycznia uderzy właśnie tam meteoryt… zachowamy wszystko, co posiadamy i będziemy szczęśliwi.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz