589. Analiza poszczepiennej śmierci
589. Analiza poszczepiennej śmierci

589. Analiza poszczepiennej śmierci

Wiedeń 2.11.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Opublikowane w sierpniu 2023 r. oficjalne dane dotyczące śmiertelności w Wielkiej Brytanii, są najważniejszym dokumentem, na którym można oprzeć analizę skutków kampanii szczepionkowej przeciwko COVID19.

Wielka Brytania jest jedynym krajem na świecie, który dostarcza pełnych danych na temat śmiertelności niezależnie od przyczyny, w zależności od statusu szczepień. Umożliwia to oszacowanie bilansu korzyści i ryzyka stosowania preparatów mRNA. Cytat – gramatycznie skorygowany – z artykułu: Wielka Brytania jest jedynym krajem, który pokazuje pełne dane dotyczące śmiertelności w zakresie stosunku korzyści do ryzyka szczepień przeciwko Covid. Źródło.

Zdaję sobie sprawę, że niewielu jest czytelników zainteresowanych szczegółową analizą statystyk. Dla tych dociekliwych podaję oficjalne źródło, gdzie można ściągnąć plik Excela z surowymi danymi, na których opiera się ta analiza.

Najbardziej drastycznie wypadło porównanie śmiertelności osób niezaszczepionych z tymi, którzy przyjęli cztery dawki eliksiru dla grupy wiekowej 18 – 39 lat. Sześciokrotnie więcej młodych ludzi zmarło po przyjęciu czterech dawek w porównaniu z osobami niezaszczepionymi.

Transparenztest.de i D. Menzel, Źródła: surowe dane ONS Okres 05/2022-05/2023. Zgony standaryzowane pod względem wieku w najmłodszej grupie wiekowej 18-39 lat. Wszystkie przyczyny: niezaszczepieni kontra zaszczepieni.

Statystyki te nie uwzględniają przyczyny śmierci. Są tutaj osoby zmarłe z powodu wypadków lub chorób zupełnie niezwiązanych z plandemią. Liczby te pokazują na prawdopodobieństwo przeżycia wśród różnych grup wiekowych, w zależności od przyjętych lub nie dawek eksperymentalnego preparatu. Te dane nie pokazują poszczególnych tragedii związanych ze śmiercią. Tak jest zawsze. Liczby nie mają uczuć. Dlatego są zarówno okrutne, jak i obiektywne.

Transparenztest.de i D. Menzel, Źródła: ONS Raw Data Table 2 05/2022-05/2023, Zgony standaryzowane według wieku 18-90 lat. Wszystkie przyczyny: niezaszczepieni kontra zaszczepieni.

Na tym diagramie pokazane są skorygowane o populację współczynniki śmiertelności dla osób nieszczepionych w porównaniu z osobami zaszczepionymi 1, 2, 3 lub 4 dawkami szczepionki. Wniosek: We wszystkich grupach wiekowych umiera więcej osób zaszczepionych przeciwko Covid niż nieszczepionych. Liczby dotyczące grupy czterokrotnie zaszczepionych, będą jeszcze rosły. Cztery dawki rozłożone były w czasie, czyli ostatnia, czwarta została przyjęta niedawno, a informacje o śmierci wpływają do statystyk z dużym opóźnieniem.

Ktoś na Wyspach Brytyjskich musiał interweniować w sprawie ujawniania tych danych, ponieważ ONS (Office for National Statistics) ogłosił, że ze skutkiem natychmiastowym wstrzymuje dalsze publikowanie statystyk tego rodzaju.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz