572. Zamiana flagi
572. Zamiana flagi

572. Zamiana flagi

Wiedeń 10.10.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Obserwujemy obecnie masowy ruch flagowy. Dotychczasowa żółto-niebieska flaga Ukrainy spełniła już swoją rolę w udawaniu „solidarności”. Na jej miejsce wkracza biała z niebieską gwiazdą Davida. W krajach minionej, zachodniej cywilizacji widać to na każdym kroku.

Tak udekorowano budynek parlamentu w Londynie.

Wygląda na to, że globaliści opracowali tę jedną główną metodę oszukiwania opinii publicznej. Schemat jest taki sam jak podczas przejścia z wojny kowidowej na wojnę ukraińską. Znowu jednostronna propaganda oparta rzadko na faktach, do tego jedynie w połowie. Druga połowa jest przemilczana, zakłamywana i lekceważona. Zawsze są dwie strony medalu. W skrócie można tę taktykę tak określić:

Putin jest wszystkiemu winien i nie słuchajmy, co on tam gada, bo jest winien.
Palestyńczycy są wszystkiemu winni i nie słuchajmy, co mają nam do przekazania, bo przecież są winni.

W wielu krajach prawo broni bardziej sprawców niż ofiary. Gdy ktoś się włamie do twojego mieszkania, a ty broniąc swojej własności, zrobisz włamywaczowi krzywdę, to grozi ci wysoka kara. Wolno ci jedynie zagrozić palcem uzbrojonemu przestępcy i powiedzieć mu idź sobie – jesteś niegrzeczny!

Wiele pisałem w tym blogu o przemilczanych przez media faktach dotyczących wojny na Ukrainie. Teraz pora pokazać tę drugą stronę medalu w konflikcie izraelsko-palestyńskim. Chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że terrorystyczne metody Hamasu są godne potępienia – jak każdy gwałt dokonany na innym człowieku. Zacznijmy od wpływu pojawienia się państwa Izrael w roku 1948 na wielkość terytorium Palestyny.

Zmiany terytorialne 1946 do 2010 r. Palestyna kolor czarny. Izrael kolor biały. Źródło: Telegram 8.10.2023 r. 11:02.

To ONZ przydzielił w roku 1947 tereny palestyńskie Izraelowi. Dwadzieścia lat później, w roku 1967 Izrael dokonał aneksji dalszych terenów palestyńskich i okupuje je do dzisiaj. Zmiany po roku 1967 dotyczą zasiedlania przez Izraelczyków terenów palestyńskich.

Zwróćcie uwagę na zaznaczony powyżej na czerwono obszar Gazy. Na tym niewielkim obszarze mieszka około 2 miliony Palestyńczyków. Gęstość zaludnienia wynosi 5328 mieszkańców na kilometr kwadratowy. Dla porównania w Europie wynosi ona 34 mieszkańców na kilometr kwadratowy. Zasilanie tego terenu prądem i wodą pitną jest kontrolowane przez Izrael.

Izrael wypowiedział właśnie wojnę Hamasowi i odciął dostawy prądu paliwa i wody dla całego terytorium Gazy. To tam, w Gazie, mają swoją siedzibę bojownicy Hamasu, którzy w sobotę tak brutalnie zaatakowali Izrael, mordując setki cywilów. W odwecie armia Izraela wszczęła masowe naloty na terytorium Gazy, które można porównać z nalotami dywanowymi prowadzonymi przez aliantów podczas drugiej wojny światowej.

Bombardowanie gęsto zaludnionych terytoriów przez Izrael jest potworną zbrodnią. Okrucieństwo oparte na logice pochodzącej z medycyny. W walce z rakiem chemioterapia zatruwa cały organizm z nadzieją, że padną jedynie komórki rakowe. W obu przypadkach mamy do czynienia z ludobójstwem.

Zauważmy, że zwierzęta nie zasłużyły na okrucieństwo. Także zamordowani bestialsko izraelscy cywile. Mordowanie w odwecie ludności cywilnej w strefie Gazy ma jedno na celu – wzmożenie ruchu migracyjnego w kierunku Europy.

Zanim ktoś zarzuci mi antysemityzm, czy jakąkolwiek formę rasizmu, to owszem przyznaje, że jestem rasistą w sensie austriackiego neurologa i psychiatry Wiktora FranklaIstnieją tylko dwie „rasy”: rasa ludzi przyzwoitych i rasa ludzi niedobrych. Przy takim podziale ważne jest, jakie moralne kryteria są stosowane.

Czy rabin Elchanan Beck jest antysemitą? Twierdzi, że:
Jest tylko jedno rozwiązanie dla pokoju w Ziemi Świętej. Jest nim powrót do okresu sprzed 1948 roku i zwrócenie społeczeństwu palestyńskiemu wszystkich przejętych ziem. Jedynym krajem na świecie, który okupuje obce ziemie, a mimo tego odgrywa rolę ofiary, jest Izrael.
Źródło: Telegram 10.10.2023 r. 07:44.

Ciekawą wypowiedź aktualnego prezydenta USA z roku 1986, dotyczącą Izraela udało mi się znaleźć:

Joe Biden nosił w roku 1986 czerwony krawat, jak to robią dzisiaj Republikanie.
Gdyby nie było Izraela, Stany Zjednoczone musiałyby wymyślić Izrael, aby chronić swoje interesy w regionie. Źródło: Telegram 9.10.2023 r. 16:56.

W związku z atakiem hakerskim na mój blog zablokowałem możliwość rejestracji nowych użytkowników. Jeśli ktoś chciałby nawiązać kontakt lub napisać komentarz, proszę o kontakt na adres: worldscam3@gmail.com

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz