560. Sukcesy na ukraińskim froncie
560. Sukcesy na ukraińskim froncie

560. Sukcesy na ukraińskim froncie

Wiedeń 24.9.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Zdobycze terytorialne strony ukraińskiej są wyraźnie zaznaczone w ciemnoniebieskim kolorze na mapie opublikowanej na platformie Anti-Spiegel.

Jeśli sprawdzimy źródło tej informacji, to możemy dojść do wniosku, że jest to typowa rosyjska dezinformacja. Dlatego lepiej byłoby się powołać na nieskażone propagandą kremla źródła. New York Times napisał miesiąc temu, że po obu stronach frontu zginęło lub zostało rannych blisko 500 tysięcy żołnierzy. Źródło. Pewnie znajdą się i tacy, którzy podadzą w wątpliwość te wiadomości. Może rosyjscy agenci przejęli pod kontrolę nowojorską redakcję tej mało dzisiaj poczytnej gazety?

Odessa, mobilizacja. Tak wygląda rekrutacja na Ukrainie. Mężczyźni podczas zakupów są oddzielani od rodzin na ulicach i otrzymują bilet na pewną śmierć.
Źródło: Telegram 10.1.2023 r. 14:35.

Wszyscy ludzie i także wszystkie ofiary, są niezależnie od pochodzenia członkami jednej rodziny – ludzkiej. Tak głosi całemu światu szwajcarski historyk i badacz pokojowy dr Daniele Ganser. Nasi krewni są ofiarami wojny wymyślonej przez cynicznych polityków, którym osobiście nic nie grozi. Dla tych podżegaczy zamordowani i okaleczeni, to jedynie liczby. Liczy się dla nich coś innego. Ceny akcji firm zbrojeniowych na Wall Street. Ludzie giną po obu stronach frontu po to, by inni pomnażali swoje majątki.

Tak widzą Rosjanie ukraińską kontrofensywę.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz