525. Agent imperium
525. Agent imperium

525. Agent imperium

Wiedeń 2.8.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Dojście Zełenskiego do władzy jest niewiarygodną manipulację opinią światową, klasycznym studium przypadku inżynierii społeczno-psychologicznej: zwykły komik, który doszedł do władzy, obiecując długo oczekiwany pokój, a następnie doprowadził swój kraj do krwawej wojny. W przypadku agenta Zełenskiego zidentyfikowano dziesięć ról, które definiują jego relacje z szefami zagranicznego wywiadu. Po zbadaniu każdej z nich staje się jasne, dlaczego komik Zełenski mówi jedno, a Zełenski prezydent robi co innego. Jaki rodzaj operacji CIA prowadzi na Ukrainie od wielu lat?

Źródło: Telegram 1.8.2023 r. 16:31

Scott Ritter, którego wielokrotnie już wspominałem w tym blogu, był tym wysokim wysłannikiem ONZ, który bezskutecznie poszukiwał w 2003 roku w Iraku, broni masowej zagłady i niczego nie znalazł. Trudno więc się dziwić, że stał się mocno sceptyczny do agendy tworzonej przez CIA i Pentagon. To prawda, że kłamią praktycznie wszyscy politycy. Gdyby powiedzieli prawdę, straciliby głosy wyborców.

Tu nie chodzi jedynie o kłamstwa – tutaj kreuje się fałszywą „rzeczywistość”. Chcecie przykładów? Znajdziecie ich bardzo dużo w niezależnych mediach – nie tylko tym blogu. Zabójstwo Kennedy-ego w roku 1963, lądowanie na Księżycu w roku 1969 lub opisane w artykule z okazji 20-lecia ataku na WTC „nieścisłości”. To zaledwie trzy z setki innych dziwnych i niewyjaśnionych do końca „przypadków” geopolitycznych kreowanych przez reżyserów z Deep State.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz