522. Kościół i kultura po plandemii
522. Kościół i kultura po plandemii

522. Kościół i kultura po plandemii

Wiedeń 30.7.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Philine Conrad to wszechstronnie utalentowana niemiecka artystka z Köln. Jest aktorką, malarką i twórczynią takich dzieł jak słuchowisko „Mentalna niewola”, gdzie niezwykle obrazowo przedstawiła ekstremalne wydarzenia ostatnich kilku lat. Prof. dr Martin Haditsch – austriacki lekarz i biolog tak się o niej wyraził: nie ma tak wielu artystów, którzy podejmują ryzyko „publicznego rozdarcia” za krytyczne wypowiedzi lub narażanie przez to ich egzystencji.

Jako przedstawicielka świata kultury, wygłosiła w ratuszu w Erfurcie 18.7.2023, oświadczenie otwierające to wydarzenie.

Philine Conrad poruszające wprowadzenie do niezwykłej w tych czasach dyskusji. Źródło.

Sztuka milczała. Cisza była głośniejsza niż krzyki ludzi umierających samotnie za pleksiglasem w swoich łóżkach. Piękny tekst, naprawdę warto obejrzeć ten krótki film. Specjalnie dla Was przetłumaczyłem go na język polski.

W Niemczech wyraźnie widać różnicę pomiędzy byłym NRD a RFN-em. Ludzie, którzy przeżyli koszmar systemu totalitarnego, doskonale wiedzą co nadchodzi. Dlatego jedyna, prawdziwa partia opozycyjna AFD, jest we wschodnich regionach Niemiec na pierwszym miejscu w rankingach.

Jeszcze przez wiele lat będziemy leczyć rany po szaleństwie plandemicznym. Kiedy po nieudanym (jestem do tego przekonany) puczu globalistów, zaczniemy pracę u podstaw, mam nadzieję, że stworzymy nowy system, który będzie bardziej sprawiedliwy i uniemożliwi tak łatwą manipulację przez skorumpowane media i przekupionych lub szantażowanych polityków.

Były Minister Zdrowia w Niemczech Jens Spahn.
„Sczepienie lub infekcja – taki mamy wybór”. Źródło.

Jens został półtora roku temu wymieniony na Karla (Lauterbacha), który niedawno ogłosił stan zagrożenia przez upały. Nowa epidemia i minister jest znowu ważny. Akurat rząd w Niemczech nie mógłby się pochwalić politykami, którzy wiedzą, co robią – oni wiedzą, kogo muszą słuchać.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz