95. Wiadomości z wyprzedzeniem
95. Wiadomości z wyprzedzeniem

95. Wiadomości z wyprzedzeniem

Wiedeń 9.6.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Z wyprzedzeniem podaję wiadomości medialne, jakich spodziewam się przeczytać za trzy lata.

Poniedziałek 10 czerwca 2024

Tragiczne skutki spisku globalistów.

Z danych https://ourworldindata.org/covid-vaccinations-death wynika, że wczoraj przekroczyliśmy liczbę 10 milionów przypadków śmiertelnych spowodowanych przez wprowadzenie trzy i pół roku temu nielegalnego, eksperymentalnego doświadczenia genetycznego na ludziach. Do momentu ogłoszenia zakazu tego eksperymentu, czyli do 12 listopada 2021 substancję zmieniającą kod genetyczny przyjęło na świecie ponad 874 miliony osób. Aktualnie liczba zarejestrowanych przypadków z poważnymi komplikacjami medycznymi wynosi około 297 milionów czyli blisko 34% wszystkich wprowadzonych w błąd ofiar tej ludobójczej kampanii.

Przygotowania do procesu stulecia.

W Norymberdze trwają intensywne przygotowania do procesu przeciwko trzem osobom oskarżonym o masowe ludobójstwo. Na ławie oskarżonych zasiądzie wirusolog prof. Christian Drosten odpowiedzialny za rozpowszechniania fałszywych informacji oraz manipulowanie testu PCR, którego stworzył by uzasadnić teorię spisku o pandemii z roku 2020, prof. Lothar Wieler – były szef niemieckiego Instytutu Roberta Kocha (RKI), propagujący nieprawdziwe informacje w celu szerzenia strachu przed zmyśloną pandemią, oraz Tedros Adhanom Ghebreyesus były szef Światowej Organizacji Zdrowia. Wszystkim oskarżonym w przypadku uznania winy, grozi kara dożywotnego więzienia. Przed budynkiem sądu odbyła się wielka demonstracja z udziałem przeszło 100 tysięcy demonstrantów. Żądają przywrócenia kary śmierci za zbrodnie ludobójstwa.

Śledztwo w sprawie śmierci Gao Fu

Chiński wydział sprawiedliwości zapowiedział wszczęcie śledztwa w sprawie zmarłego wczoraj w niewyjaśnionych okolicznościach byłego szefa chińskiego Centrum Kontroli Chorób CDC Gao Fu. Gao Fu uczestniczył w konferencji Event 201 w Nowym Yorku, gdzie w listopadzie 2019 roku prowadzono ćwiczenia na wypadek wybuchu pandemii wirusa korony. W grudniu 2019 wysłał listy do WHO z informacją o “śmiertelnym zagrożeniu” nowego rodzaju wirusem co zapoczątkowało proces ogłoszenia przez WHO w lutym 2020 fałszywej, światowej pandemii..

Proces za oceanem.

Również w Nowym Yorku trwają przygotowaniu do procesu o ludobójstwo. Oskarżeni to: Anthony Fauci doradca prezydenta w sprawach związanych z ochroną zdrowia, Bill Gates – jeden z głównych inspiratorów fałszywej pandemii i propagatorów zbrodniczego eksperymentu genetycznego oraz George Soros, który szerzył zbrodniczą propagandę pandemii m. in finansując zabroniony dzisiaj tzw. Correctiv, który pseudonaukowymi argumentami szkalował naukowców i przeinaczał fakty dotyczące pandemii. W przypadku skazującego wyroku wszystkim trzem grozi kara śmierci.

Wracamy do testów?

Aż trudno w to uwierzyć, ale rządy wielu krajów dopuszczają stosowanie testów wykrywających obecność substancji mRNA, która jest pozostałością po zbrodniczym eksperymencie zapoczątkowanym w grudniu 2020 i trwającym blisko rok. Problem dotyczy chętnych zawarcia związku małżeńskiego. Prawo w tych krajach dopuszcza żądanie dokonania takich testów- zawsze dla obojga kandydatów – w celu wykluczenia obecności niebezpiecznej dla życia i zdrowia przyszłych dzieci pozostałości po udziale w tym eksperymentalnym doświadczeniu genetycznym. Znowu słyszymy uzasadnienia związane z troską o zdrowie nas i naszych pokoleń…

Tak wyobrażam sobie zakończy się ta zbrodnia. Skutki zdrowotne, gospodarcze i psychologiczne świat będzie odczuwał jeszcze przez dziesiątki lat.

Autor artykułu Marek Wójcik

4 Comments

  1. O tzw. szczepionkach przeciw plandemii można poczytać tutaj: https://ourworldindata.org/covid-vaccination-dataset

   Owszem, taki proces zbiorowy jest w toku:
   https://www.salon24.pl/u/wawel24/1109992,drosten-szara-eminencja-plandemii-prorok-szczepionek-i-lockdownu,2
   W Niemczech dr Füllmich adwokat mający praktykę zarówno w Niemczech jak i w USA (w Kalifornii) od roku zbiera dowody przeciwko tym trzem osobom.
   Rok temu założona została pozaparlamentarna komisja śledcza, która się tym prężnie zajmuje.
   Adres: https://corona-ausschuss.de/ Strona w języku niemieckim. Są tu także filmy po angielsku.

   Nie zamierzałem nikogo nabierać, jeśli tak się stało, to przepraszam.
   Moją intencją było spojrzenie na naszą sytuację z perspektywy przyszłych doświadczeń.

Dodaj komentarz