458. Czas rozrachunku
458. Czas rozrachunku

458. Czas rozrachunku

Wiedeń 26.4.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Nie zapomnimy. Ludobójstwa, kłamstw, podziałów, bezprawia, prób zastraszenia. Zakazu pożegnania z umierającymi. Presji na „dobrowolne” przyjęcie trucizny. Szkalowania odważnych, skazywanie lekarzy za to, że wykonywali sumiennie swoją pracę.

W lipcu 2020 powstała w Niemczech Pozaparlamentarna Komisja Śledcza, która zajęła się zbieraniem dowodów, przesłuchań świadków we wszystkich kwestiach dotyczących tych międzynarodowych przestępstw. Zebrano setki dokumentów. Przesłuchania świadków odbywały się na żywo i zostały zapisane na filmach, które mogą być użyte w przyszłych procesach.

Mamy więc zeznania świadków, mamy zebrane dowody zbrodni. Brakuje nam niezależnego od jakiegokolwiek rządu, czy oligarchów Międzynarodowego Trybunału, który podjąłby się organizacją tak wielkiego procesu. Haski Trybunał, nie jest ani sprawiedliwy, ani też niezależny. Wystarczy przypomnieć proces przeciwko byłemu prezydentowi Serbii, który ostatnie pięć lat swojego życia przesiedział w haskim więzieniu. Po jego śmierci Trybunał umorzył sprawę podając, że nie udało się znaleźć dowodów winy tego polityka. Warto zaznaczyć, że Slobodan Milošević zwrócił się z prośbą o przydzielenie mu rosyjskiego lekarza, do którego miał zaufanie. Odmówiono mu. Oficjalną przyczyną jego śmierci podaną przez lekarzy był atak serca. Źródło.

Kto miałby powołać nowy, międzynarodowy trybunał karny? Ostatnią instytucją, która mogłaby się tym zająć, jest ONZ. Równie dobrze moglibyśmy zwrócić się do wielkiego „filantropa” – szczepionkologa, żeby zorganizował taki trybunał, a potem grzecznie usiadł na ławie oskarżonych.

Przyszło nam żyć w turbulentnych czasach i z pewnością nadejdą wielkie zmiany – tego nie da się uniknąć. Próby przejęcia władzy nad światem ciągle są ponawiane. Na przykład traktat WHO, wprowadzenie cyfrowego pieniądza. Jak to będzie wyglądać w praktyce, jest sprawą otwartą. Jeżeli przewrót na świecie się nie powiedzie, a jak dotychczas na to się nie zanosi, to z pewnością dojdzie do procesów w związku ze zbrodniami przeciwko ludzkości. Sprawcy o tym wiedzą, dlatego robią wszystko by wygrać tę wojnę.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz