378. „Igrzyska śmierci”
378. „Igrzyska śmierci”

378. „Igrzyska śmierci”

Wiedeń 17.1.2023

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Dlaczego wybrałem tytuł znanej fantastyczno-naukowej trylogii Zuzanny Collins dla tego artykułu? Nie tylko dlatego, że dosłownie połknąłem tę, moim zdaniem bardzo ciekawie napisaną historię. Główny powód znajdziecie w wywiadzie z Davidem Icke, przeprowadzonym 26 listopada 2022 r. w ramach programu „London Real’. Poniższy film z polskimi napisami pokazuje wybrane fragmenty tego ponad dwugodzinnego wywiadu.

Czy warto poświęcić czas na obejrzenie tego wywiadu? David Icke w przystępny i logiczny sposób wyjaśnia, co trzeba zrobić, by przejąć kontrolę nad światem. Musi być jakiś powód, dla którego człowiek mieszkający w jednopokojowym mieszkaniu na wyspie Isle of Wight (Wielka Brytania), otrzymał w listopadzie ubiegłego roku dwuletni zakaz wjazdu do wszystkich krajów Unii Europejskiej i Australii. Tak więc jest on następnym „teoretykiem spisku”, który po prostu dotarł w swoich poszukiwaniach głębiej niż inni. To nie rządy poszczególnych krajów postanowiły zrobić z niego nieosobę z książki George Orwell „Rok 1984″. Kto za tym stoi i jak było możliwe oszukać cały świat? Dowiecie się, oglądając ten wywiad.

Wielokrotnie już pisałem, że pandemia to kłamstwo. Globalne ocieplenie to także ściema. Wpływ CO2 na środowisko naturalne jest przekrętem. Wojna na Ukrainie jest rzeczywista, natomiast jej przyczyny propagowane w zachodnich mediach są bajką. Są to kamienie milowe opracowanego przez dziesiątki lat planu zagarnięcia świata na własność, przez garstkę miliarderów.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz