2. Szczepienia
2. Szczepienia

2. Szczepienia

Wiedeń 31.3.2020

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Inna sprawa – dlaczego przy statystykach o śmiertelności spowodowanej grypą nie publikuje się informacji o tym ile z tych zmarłych osób było szczepionych przeciwko grypie?
Tutaj można jedynie spekulować. A to dlatego, że informacje z tych czy innych powodów są ukrywane.

Brzmi jak spisek?
Hm. Nie nazwałbym tego spiskiem – to jest po prostu gałąź przemysłu osiągająca olbrzymie zyski poprzez wprowadzanie w błąd konsumentów.

Jeśli ktoś sądzi, że koncerny farmakologiczne są zainteresowane poprawą zdrowia ludzkości to myli się. Jest wręcz przeciwnie. Większość przedstawicieli tej gałęzi przemysłu pragnie by na świecie było jak najwięcej, najlepiej chronicznie chorych osób.
Dlaczego?
Gdybyś produkował dajmy na to pralki, to jakbyś zareagował na plany produkcji odzieży, która się nie brudzi? Kupiłbyś patent i schował do sejfu. Tak samo jest w farmakologii.
Zwiększenie rynku odbiorców lekarstw jest ich głównym celem.

Jak to osiągają? Robią to na wiele sposobów:

  • Skutki uboczne lekarstw wywołują nowe choroby, a co za tym idzie zapotrzebowanie na nowe lekarstwa ze skutkami ubocznymi…
  • Wycofanie ze sprzedaży dawnych, skutecznych lekarstw. Dobrym przykładem jest boraks. Skuteczny lek przeciwko osteoporozie. Jeszcze 30 lat temu, można było go kupić w aptece. Ogłoszono poprzez media, że boraks jest trujący. Bo jest, z tym że sól kuchenna jest dwa razy bardziej toksyczna. Toksyczność każdego środka jest zależna od dawki.
  • Kampania oszczerstw wobec lekarzy krytykujących szczepionki lub nie akceptujących propagowanych metod leczenia jak np. chemioterapii.
  • Przedstawianie statystyk medycznych w korzystnym kontekście dla koncernów farmaceutycznych. Bardzo często manipuluje się tak statystyką, by lepiej przedstawić działanie lekarstw lub szczepionek niż to jest w rzeczywistości
  • Nacisk na wydawnictwa naukowe, by wycofać materiały, które wykazują szkodliwość szczepionek. Dużo stacji telewizyjnych, czasopism jest własnością koncernów farmaceutycznych.
  • Kupowanie opinii tzw. “rzeczoznawców” na temat lekarstw i szczepionek. Takie opinie są wykorzystywane również w procesie dopuszczania nowych lekarstw i szczepionek do sprzedaży w poszczególnych krajach.
  • Korumpowanie polityków, głównie w resorcie zdrowia.
  • Motywowanie lekarzy, by wystawiali recepty na ich produkty.
  • Rozszerzenie i tak już dużego wpływu lobby farmaceutycznego na program studiów medycznych w większości krajów świata.

Koncerny są prawnie zobowiązane do uzyskiwania jak największych dochodów. Przynajmniej te, które są na giełdzie.
Jest sprawą naturalną, że firma duża, czy mała, dąży do maksymalizacji obrotów. Nie ma w tym nic złego dopóty, dopóki nie dzieje się to kosztem zdrowia ludzkości.

Przytoczę tu cytat dotyczący próby wywołania pandemii świńskiej grypy w roku 2009 z książki “Kto nam podkłada świnię?”. Autor Udo Pollmer:

… Taki przeskok aż do pandemii był możliwy, ponieważ wcześniej z definicji tego zjawiska usunięto cichcem zapis o “znacznej liczbie zachorowań i zgonów”. Do grona ekspertów doradzających WHO w sprawie świńskiej grypy należeli przy tym – raczej przypadkiem – przedstawiciele firm produkujących szczepionki, Novartisa i GlaxoSmithKline (GSK). Wspierał ich doradca rządu Wielkiej Brytanii sir Roy Anderson, który już kilka dni po wybuchu świńskiej grypy ostrzegał złowieszczo przed pandemią, przed którą na szczęście mogą nas uchronić “dwie skuteczne szczepionki” (Relenza i Pandemrix)…

…WHO ogłosiło wybuch pandemii 11 czerwca 2009 roku, a jej zakończenie 10 sierpnia 2010 roku. Według danych tej organizacji w tym czasie na skutek świńskiej grypy zmarło 18 400 osób. Liczba ta wydaje się niewiarygodna choćby ze względu, że szybki test na wykrycie wirusa nie jest wcale pewnym źródłem informacji. W Niemczech ofiarą grypy padło jakoby 258 osób, z czego większość już wcześniej cierpiała na inne schorzenia i raczej przypadkowo miała styczność z wirusem. Kiedy jednak taki pacjent umierał w szpitalu , nagle jako przyczynę jego śmierci podawano – hokus pokus – nie na przykład raka, ale właśnie grypę. Dzięki temu szpital poprawiał sobie też statystyki umieralności na nowotwory…

Brzmi znajomo?
Cytowana właśnie książka została napisana w pierwszej połowie 2011 roku.
I właśnie teraz historia się powtarza. Ci którzy to robią, wyciągnęli wnioski z błędów kampanii wywoływania pandemii świńskiej grypy i są bardziej skuteczni.

Tu chciałbym polecić także inną książkę dotyczącą tym razem kryminalnych praktyk jednego z wielu koncernów farmaceutycznych. We wspomnianej wcześniej książce “Skutek uboczny śmierć” autorstwa Johna Virapena, można przeczytać o nieuczciwych metodach stosowanych przez Eli Lilly w Szwecji. Autor był przez wiele lat szefem filii Eli Lilly w tym kraju.

Zachęcam również do obejrzenia filmu, w którym dr. Jaśkowski w interesujący sposób i rzeczowo informuje o szczepionkach.
Film dr. Jaśkowskiego po polsku na temat szczepionek?

Bardzo mnie interesuje, czy ktokolwiek z Was zna jakieś lekarstwo dostępne w aptece, które leczy skutecznie przyczynę choroby, nie powodując przy tym nowych chorób? Z moich doświadczeń wynika, że w aptekach znajdują się głównie lekarstwa, które zwalczają objawy chorób.
Jeśli ktoś zna odpowiedź na to pytanie, proszę się z nią podzielić

Ze zdumieniem słuchałem w radiu reklamy jakiegoś lekarstwa, w której podano, że stosuje się je do “leczenia objawowego”.

To jest tak, jakby leczono ospę usuwając skalpelem jednego pryszcza za drugim.
Ale na ospę są przecież szczepionki!

No właśnie, są. Są również ofiary skutków ubocznych szczepionek.

Wpadł mi w ręce ciekawy artykuł, którego nie chciałbym schować do szuflady:

Syndrom powszechnej amnezji

Cały artykuł jest interesujący, jednak w tym artykule grafika, stworzona 9. marca 2020 przez WHO, pokazująca choroby posortowane według zgonów każdego dnia na świecie, nie wymaga komentarza:

WHO statystyka Grypa sezonowa po angielsku Seasonal Flu, jest dopiero na 8-mym miejscu, COVID-19 pomarańczowy na 17-tym.

Dla zainteresowanych podaję link do ciekawego wywiadu z profesorem Stefano Montanari.

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz