348. Moda na dzieci
348. Moda na dzieci

348. Moda na dzieci

Wrocław 29.11.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Nie, to wcale nie jest błąd w tytule artykułu. Nie będę tutaj pisał o modzie dla dzieci.

Ukochana marka celebrytek jest oskarżana o… PROMOWANIE PEDOFILII! Tak zatytułowany jest artykuł na platformie pudelek.pl dotyczący kampanii reklamowych firmy Balenciaga. Balenciaga, droga marka ze świata mody należąca w 91% do włoskiej grupy Gucci.

Firma Balenciaga pokazała w swojej kampanii reklamowej zdjęcia z dziećmi z akcesoriami sadomaso. Torebka na powyższym zdjęciu jest jak najbardziej niewinna, natomiast “przypadkowo” pokazane kartki z tekstem propagującymi pedofilię, wcale nie są takie niewinne. Jakikolwiek przypadek nie wchodzi w rachubę. Podczas tworzenia reklam zwraca się uwagę na każdy szczegół i każdy element zdjęcia podlega procesowi decyzyjnemu.

W ubiegły czwartek amerykańska Press for Truth (Prasa dla Prawdy) opublikowała film na ten temat.

Źródło.

Film w języku angielskim opublikowano na wielu platformach. Na YouTube dzielni obrońcy “zachodnich wartości” – w tym przypadku pedofilii – usunęli ten film. Dlatego nie można nawet włączyć polskich napisów.

Na filmie poniżej, opublikowanym ponad rok temu, posłanka omawia “innowacyjne” metody edukacyjne w Niemczech.

Pedofilia – Lewicowe standardy w Niemieckich szkołach!!! Źródło Telegram 3.8.2021 3:57

Pedofilia to praktyka, która wiąże globalistyczne elity. Naturalnie nie każdy uczeń Klausa Schwaba jest pedofilem. Jednak bardzo bogaci pedofile wykorzystują kontakty nawiązane w Davos i są nie tylko tolerowani, ale także wspomagani przez pozostałych globalistów. Zmiany dotyczące najmłodszych, takie jak produkcja filmów dla dzieci (Walt Disney i inne wytwórnie filmowe) z bohaterami, którzy jeszcze nie tak dawno nazywani byli w mediach zboczeńcami, lub jak powyżej Ministerstwo Edukacji, są przykładami pokazującymi tę propagowaną przez globalistów rewolucję seksualną dzieci.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz