346. Dokumentacja nagłej śmierci
346. Dokumentacja nagłej śmierci

346. Dokumentacja nagłej śmierci

Wiedeń 25.11.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Opublikowany na Netflix dokument pod angielskim tytułem “Died suddenly” – Zmarli nagle, znalazłem także na Rumble.com w wersji z polskim lektorem.

Poświęćcie godzinę, by obejrzeć ten film – naprawdę warto. Znajdziecie tu relacje balsamistów, lekarzy, oficerów armii amerykańskiej i wielu świadków. Ten film to nie tylko dokumentacja. To także wyjaśnienie, czym była tak naprawdę plandemia.

Jeśli uważacie, że dyskryminacja plandemiczna dobiegła końca, zobaczcie jak sąd kapturowy, a raczej zamaskowany sąd” lekarski, wydał “sprawiedliwy” wyrok.

Pani dr Sienkiewicz tak skomentowała ten wyrok: “I choćby miałoby to uratować tylko jedno dziecięce życie… to dla tego jednego warto było to zrobić”.

Nie po raz pierwszy izba lekarska stanęła po stronie przemysłu farmaceutycznego, kosztem zdrowia pacjentów. I nie tylko w Polsce. W Austrii dr Johann Loibner otrzymał w roku 2009 zakaz wykonywania zawodu lekarza za publikację wyników przeprowadzonych przez niego badań naukowych na temat szkodliwości szczepień. Dopiero po czterech latach procesów, sąd nakazał przywrócenie mu tego prawa.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz