329. Powiew świeżego powietrza w Albercie
329. Powiew świeżego powietrza w Albercie

329. Powiew świeżego powietrza w Albercie

Wiedeń 26.10.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Alberta to prowincja w zachodniej Kanadzie, której krajobraz charakteryzują góry, prerie, jałowe tereny i rozległe lasy iglaste. W opublikowanym w poniedziałek w niemieckojęzycznym ScienceFiles artykule Powiew świeżego powietrza w Albercie: WEF zniknął, Trudeau odsunięty na bok, histeria COVID się skończyła czytamy:

Danielle Smith jest premierem Alberty od 11 października 2022 roku. Wkrótce po zaprzysiężeniu Smith ogłosiła, że ​​nie wdroży żadnych dalszych środków przeciwko koronawirusowi w Albercie. Przeprosiła nieszczepionych za prześladowania w ciągu ostatnich kilku lat i stwierdziła, że ​​nieszczepieni są „najbardziej dyskryminowaną grupą, jaką kiedykolwiek spotkałam w moim życiu”, która musiała znosić w zeszłym roku największe ograniczenia wolności.

Odkąd Pierre Poilievre dwa tygodnie temu objął przewodnictwo w Konserwatywnej Partii Kanady, premierowi Trudeau w Ottawie wieje w oczy zupełnie inny wiatr niż dotychczas.

Źródło: Telegram 25.10.22 10:54.

Danielle Smith wypowiada wojnę globalistom i ich marionetkom:

Uważam za niesmaczne, gdy miliarderzy, jak szef WEF Klaus Schwab, przechwalają się, jak dużą kontrolę mają nad przywódcami politycznymi. I uważam to za obraźliwe. Ludzie, którzy powinni kierować rządem, to ludzie, których WEF wybiera. A ludzie, którzy głosują na mnie i moich kolegów, to ludzie mieszkający w Albercie, na których wpływają nasze decyzje.

Dopóki ta organizacja nie przestaje przechwalać się tym, jak dużą kontrolę ma nad decydentami, nie jestem zainteresowana szczerze mówiąc, współpracą z nimi. Skupiam się tutaj, w Albercie, na rozwiązywaniu problemów mieszkańców Alberty z mandatem tych mieszkańców.

Premier Alberty zwalnia zarząd instytucji zdrowia w tej prowincji i rozwiązuje kontrakty z WEF.

Uważam, że Urząd Zdrowia Alberty jest źródłem wielu problemów, które mieliśmy. Podpisali pewnego rodzaju partnerstwo ze Światowym Forum Ekonomicznym i zrobili to podczas pandemii. Musimy coś z tym zrobić. Dlaczego, u licha, mamy coś wspólnego ze Światowym Forum Ekonomicznym? To musi się skończyć. Mamy też komisję ekonomiczną, która, szczerze mówiąc, nie zajmowała się całą gospodarką. Oni (WEF) chcą zagnieździć się na stałe.

Nie chcę być doradzana przez komitet naukowy, który nie chce zbadać opcji terapeutycznych w środku pandemii i odrzucić planu pandemii. Muszę zaznaczyć, że oglądałam oficjalny film z Event201, który jest ćwiczeniem symulacyjnym pandemii – i pierwszą rzeczą, którą politycy powini zrobić, to spróbować znaleźć skuteczny terapeutyk, aby podczas kiedy szukasz szczepionki chronił ludzi przed śmiercią.

Myślę więc, że eksperci nas zawiedli. Więc nie jestem zainteresowana braniem od nich żadnych rad. Będziemy mieli nowe kierownictwo w Urzędzie Zdrowia i nie chcę dyskredytować żadnego członka zarządu. Kiedy tworzysz radę dyrektorów, w rzeczywistości ustanawiasz ją jako swego rodzaju zarządcy, który utrzymuje instytucję. To nie jest instytucja, którą chcę zachować. Tak więc z czasem nastąpią zmiany w zarządzie, prawdopodobnie raczej prędzej niż później po zakończeniu reorganizacji.

Na wyspach Brytyjskich także mamy nowy, konserwatywny rząd. Rishi Sunak jest wiernym sługą Klausa Schwaba. Tak więc nie oczekujmy poważnych zmian w imperium króla Karola. Największy wpływ w walce z globalizmem będą miały wybory w USA, które odbędą się 8-go listopada. Ruch MAGA Donalda Trumpa, niezależnie od tego, czy się Trumpa lubi, czy nie, jest największą siłą, która może powstrzymać tych zbrodniarzy z Davos.

Jak radzi sobie w tym kontekście większość polityków? Źródło.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz