315. Nowy wspaniały świat
315. Nowy wspaniały świat

315. Nowy wspaniały świat

Wrocław 14.9.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Nowy wspaniały świat: Chińska Republika Ludowa, Chenzen 5.9.2022 r. Ci, którzy nie poddali się testowi PCR na covid, stają się bezdomnymi.

Nie spotkamy tu narkomanów, jak w USA, tylko Chińczyków. Bez testów PCR nie mogą już wchodzić do swoich domów i muszą spać na ulicy.

Shenzhen, Prow. Guangdong, miasto liczące 12,59 mln mieszkańców. Bez testu PCR na smartfonie niektóre drzwi w nowoczesnych budynkach mieszkalnych nie będą się już otwierać. Mały przedsmak naszej przyszłości z „tożsamością cyfrową” planowaną przez nasz rząd.

Upiorne, dystopijne sceny, o których mówi się obecnie, że mają miejsce w Shenzhen. Ludzie owinięci białymi „odzieżami ochronnymi” chodzą od domu do domu, podobno przeszukując każdy pokój, łóżko i szafę, aby sprawdzić liczbę osób w domu. Wszystko z powodu „zapobiegania pandemii”, żeby odkryć „nowe przypadki”. To jest prawdopodobnie nowy wspaniały świat, który zaplanował dla nas pan Schwab.

Obywatele ustawieni w kolejce, zakuci w kajdanki, pod nadzorem dronów i armii NWO (New World Order – Nowy Porządek Świata), aby przejść codzienny obowiązkowy test Covid, aby zachować ważność kodu QR i kontynuować życie.

Czy to jest przyszłość, której pragniesz?

Źródło Telegram OzApp-News 14.9.2022 r 08:38

Możemy się przed taką przyszłością obronić, wystarczy czynnie wspomóc pokojowy ruch protestujących. W lutym 2022 r parlament Austrii ustanowił prawo do obowiązkowych szczepień przeciwko covidowi dla wszystkich mieszkańców Austrii – nie tylko jej obywateli – powyżej 18-tego roku życia.

Jedynie dzięki masowym protestom organizowanym niezależnie od orientacji politycznej uczestników, to prawo nigdy nie było egzekwowane i niedawno przeniesiono je oficjalnie do lamusa historii.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz