Warning: filesize(): stat failed for /home/.sites/85/site1339141/web/wp-content/cache/db/singletables/96f/7b8/96f7b83ffab1e30faa8d47a288a4e80a.php in /home/.sites/85/site1339141/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/Cache_File.php on line 159 281. Bezpieczeństwo lotów – World Scam
281. Bezpieczeństwo lotów
281. Bezpieczeństwo lotów

281. Bezpieczeństwo lotów

Wiedeń 28.8.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

W latach PRL-u w Polsce usłyszałem taką opinię: Fly or not, but never by LOT – lataj lub nie, ale nigdy LOT-em! Nie robię tu antyreklamy dla polskich linii lotniczych, jednak wydaje mi się to warte przypomnienia.

Zdarzyło mi się w latach 70-tych kilka razy lecieć na trasie Warszawa-Wrocław. Jeden z tych lotów Antonowem – samolotem z dwoma śmigłami – zapamiętałem do dzisiaj. Weszliśmy w chmurę burzową, światło przygasło, a gdy zaświeciło się ponownie zobaczyłem bladą stewardesse, a pasażerka obok zmówiła zdrowaśkę. Pewnie tej modlitwie zawdzięczam możliwość pisania dla Was dzisiaj mojego blogu.

Obecnie nie stan techniczny samolotu, ani pogoda są największym zagrożeniem bezpieczeństwa lotu. Mnożą się przypadki osłabnięcia lub utraty przytomności wśród przymusowo zaszczepionych pilotów.

Najnowszy przypadek 21.7.2022 r. Citilink Airbus A320-200 leciał lotem QG-307 z Surabaya do Ujung Pandang (Indonezja) z 171 osobami na pokładzie. Kapitan poczuł się zaraz po starcie słabo, pierwszy oficer poprosił o pozwolenie na awaryjne lądowanie na lotnisku, z którego wylecieli i bezpiecznie posadził samolot na pasie lotniska. Kapitan lotu został przewieziony do szpitala, gdzie później zmarł.

Także odprawa pasażerów w związku z brakiem (zaszczepionych) pracowników mocno kuleje. System ALTEA do odpraw lotów padł. Pasażerowie muszą zatem zostać odprawieni, na większości lotnisk na świecie, ręcznie. Są długie czasy oczekiwania i opóźnienia. Operatorzy lotnisk proszą o przybycie na lotnisko na trzy godziny przed planowaną godziną odlotu.

Niemiecka posłanka do Parlamentu Europejskiego Christine Anderson, zwołała 5 lipca 2022 r. konferencję prasową na temat wpływu szczepień na bezpieczeństwo komunikacji lotniczej. Film poniżej, pochodzi ze strony Parlament Europejski Multimedia i jest w języku polskim.

Ta kampania szczepionkowa zostanie uznana za największy skandal w historii medycyny, co więcej, zostanie ogłoszona jako największa zbrodnia, jaką kiedykolwiek popełniono na ludzkości.

Są jednak odważni i uczciwi politycy! Co najważniejsze wbrew naciskom potrafią się zorganizować.

Podczas gdy na lotniskach krajowych i międzynarodowych panuje organizacyjny chaos, coraz więcej pilotów zgłasza poważne skutki uboczne po szczepieniu eksperymentalnym. Piloci cierpią na bóle w klatce piersiowej i zdiagnozowano porażenie twarzy, zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia. Są też piloci, którzy doznają udaru lub zawału serca, a nawet tracą wzrok.

Załoga samolotu British Airways jest izolowana w obawie przed małpią ospą po tym, jak jeden z pilotów uzyskał pozytywny wynik testu na infekcję w Singapurze. Dwóch pilotów oraz dziewięciu stewardów i stewardes zostało poddanych kwarantannie.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz