280. Debata telewizyjna
280. Debata telewizyjna

280. Debata telewizyjna

Wiedeń 27.7.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Podczas debaty w brytyjskiej TV w związku z wyborem następcy premiera Borysa Johnsona, prezenterka telewizyjna stacji TalkTV, Kate McCann, straciła przed kamerami przytomność.

Z pewnością przyczyną tej przykrej sytuacji było ocieplenie klimatu. Mamy lato i wysokie temperatury – każdy z nas to odczuwa. Z pewnością również przyczyną nie było przymusowe dla większości pracowników stacji TV eksperymentalne szczepienie – my przecież już wiemy, że informacje medialne są nie do podważenia.

26.11.2021 r. 17-letni Pedro Acosta traci przytomność podczas wygłaszania oświadczenia prasowego. Pedro Acosta to słynny hiszpański motocyklista. Wygrał mistrzostwa świata Moto3 2021.

5.1.2022 r. Dziennikarz Carlos Ferrara traci przytomność podczas transmisji na żywo. Kolejny „zbieg okoliczności”? A może ta „zmiana klimatu” działa?

5.1.2022 r. Brazylijski reporter przewraca się przed kamerami. 36-letni Rafael Silva z TV Alterosa zemdlał prowadząc program informacyjny „Alterosa Alert”. Został szybko przewieziony do szpitala, gdzie obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii. Po drodze doznał pięciu zatrzymań akcji serca. Wziął zastrzyk przypominający 28-go grudnia 2021 r.

Zajmijmy się tematem globalnego ocieplenia – jak większość ostatnio modnych pandemii również i ta tworzona jest w mediach. Sztucznie wywoływana panika klimatyczna jest także formą plandemii. Zobaczcie jak zmieniła się w przeciągu pięciu lat w Niemczech i nie tylko, prognoza pogody:

Czy zmiana koloru tła z zielonego na czerwony ma coś wspólnego z polityką?

A tutaj jest lista rekordów ciepła w Europie od roku 1900:

I jeszcze jeden obrazek: porównanie dwóch okładek Times. Temat dobrze opisany w artykule: Nauka oparta jest na dowodach, więc się nie myli!

1977 – jak się uchronić przed nadchodzącą epoką lodowcową? 2008 – jak wygrać wojnę z globalnym ociepleniem?

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz