262. Sekretarz generalny
262. Sekretarz generalny

262. Sekretarz generalny

Wiedeń 01.07.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

… w młodości występował jako przeciwnik wojny wietnamskiej. Dochodziło również do zamieszek, takich jak rzucanie kamieniami pod ambasadą USA w Oslo. O kim tu mowa? O sekretarzu generalnym NATO – Jeansie Stoltenbergu. Od marksistowsko-leninowskiego buntownika, przeszedł ciekawą drogę kariery aż do najwyższej funkcji w – ponoć obronnym – pakcie NATO.

Stoltenberg może być postrzegany jako zagorzały sojusznik globalizmu, napędzający zarówno program klimatyczny, jak i program szczepień. Ten ostatni nie tylko od pandemii korony. Najwyraźniej popiera plan Billa Gatesa, by zaszczepić cały świat. W latach 2002-2005, między kadencjami premiera Norwegii, kierował sojuszem szczepionkowym Billa Gatesa GAVI. Stoltenberg dopilnował również, żeby ogromne kwoty norweskich pieniędzy zostały skierowane bezpośrednio do GAVI – w latach 2005-2010 dobre 400 milionów dolarów amerykańskich – jak opublikowała sama Fundacja Billa i Melindy Gatesów.

Zdjęcie: Bill Gates i Jens Stoltenberg na Światowym Forum Ekonomicznym 2006; Obraz (C) WEF

W 2013 roku Stoltenberg pełnił funkcję Specjalnego Wysłannika ONZ ds. Zmian Klimatu (Globalne Ocieplenie) i przewodniczył Panelowi Wysokiego Szczebla ONZ ds. Spójności Systemowej oraz Grupie Doradczej Wysokiego Szczebla ds. Finansowania Zmian Klimatu. Zajął się więc globalną współpracą w zakresie rozwoju agendy klimatycznej i jej finansowania.

Najwyraźniej sam Stoltenberg mocno wierzy w idee, które wyznaje – dlatego jest tak użyteczny dla globalnych elit i Billa Gatesa. Po tym, jak otrzymał zastrzyki eksperymentu genetycznego, jak miliony innych ludzi na całym świecie, zachorował na półpaśćca, cała jego twarz była pokryta bolesnymi śladami tej choroby. Powodem jest fakt, że zastrzyki na bazie mRNA znacznie osłabiają mechanizmy obronne ludzi. Zdrowy układ odpornościowy dobrze kontroluje różne wirusy w organizmie, takie jak np. opryszczka. Po każdym wstrzyknięciu substancji z tymi genami, ta prawdziwa, naturalna ochrona drastycznie maleje – dotyczy to półpaśca, ale także i raka.

Pytanie brzmi, czy Stoltenberg będzie postrzegany i angażowany przez elity tego świata jako „pożyteczny idiota” [..]?
Albo czy zdaje sobie sprawę z konsekwencji swoich działań i czy należy go uważać za jednego z inicjatorów wydarzeń, które obecnie prowadzą świat do kryzysu i wprost ku wojnie nuklearnej. Jest w tym szczególny posmak, kiedy lewicowiec, który w młodości rzucał kamieniami w okna ambasady „przeciw wojnie w Wietnamie”, teraz prowadzi świat do III wojny światowej. Zepsucie takich ludzi trudno wyrazić słowami.

Powyższe cytaty pochodzą z artykułu opublikowanego dzisiaj w report24.news pod tytułem: Sekretarz Generalny NATO przewodniczył wcześniej sojuszowi szczepionkowemu Billa Gatesa – GAVI.

Gwarancje? Chyba już kiedyś w naszej historii mieliśmy…

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code