55. Kto kradnie nam świat?
55. Kto kradnie nam świat?

55. Kto kradnie nam świat?

Wiedeń 28.11.2020

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Kto wymyślił plandemię?
Jedną z możliwych odpowiedzi na to pytanie już podałem. Wskazałem na przemysł szczepionkowy – największy beneficjent plandemii.
Bez wątpienia ta gałąź farmacji bierze w tym udział. Jednak gdyby tu chodziło jedynie o pieniądze, nie ciągnęli by tego dalej doprowadzając do ruiny gospodarkę światową, a co za tym idzie, ograniczając możliwości płatnicze przyszłych klientów.
Nie oznacza to wcale, że koncerny produkujące szczepionki są tu bez winy, jednak ten numer jest dla nich zbyt wielki. To jedynie wspólnik ogólnoświatowego – na niespotykaną dotychczas w historii skalę – przestępstwa, oraz światowego przewrotu politycznego.

Plandemia była przygotowywana przez dziesiątki lat. Jej zwiastun mieliśmy ponad 10 lat temu, pod postacią pandemii świńskiej grypy.
Tamta nieudana pandemia posłużyła tym przestępcom jako test. I wyciągnęli odpowiednie wnioski.
Najważniejszym z nich było opanowanie środków masowego przekazu – a co za tym idzie – wpływanie na opinię publiczną.
Nie ulega wątpliwości, że udało im się tego dokonać. Bezsprzecznym dowodem na to jest jednogłośna propaganda mediów oraz całkowita cenzura jakichkolwiek niezgodnych z ich linią informacji.
Używają tego środka także w stosunku do prezydenta USA Donalda Trumpa, który stoi im na drodze.

Słyszeliście o pojęciu “wielki reset”?
W szwajcarskim mieście Davos co roku organizuje się konferencje Światowego Forum Ekonomicznego.

“Reset” oznacza wyzerowanie, skasowanie. Szczegóły poznacie na filmie – link powyżej.

Tak więc kto za tym stoi?
Na pewno grupa bardzo bogatych ludzi. Zainwestowali miliardy dolarów aby przejąć stacje telewizyjne, radiowe, czy prasę. Podobne sumy użyto do skorumpowania na całym świecie polityków, naukowców oraz organizacji jak WHO, czy niemiecki odpowiednik Sanepidu – RKI. Nie wszystkich polityków musieli przekupywać. Niektórym wystarczyła obietnica, że będą mieli władzę w kraju, w którym nie będzie już wyborów.
To, że nad nimi będzie stał nowy, światowy, niewybieralny przez szarych ludzi rząd, pewnie zostało pominięte milczeniem.

Jak inaczej można wytłumaczyć w większości krajów świata, pozbawione jakichkolwiek podstaw, niekonstytucyjne zarządzenia władz?
Jak wytłumaczyć w krajach ponoć demokratycznych, zachowanie policji?
Na Białorusi, jak podaje 11 października Süddeutsche Zeitung, Siły bezpieczeństwa ponownie użyły armatek wodnych przeciwko tłumowi.
18 listopada podczas pokojowej demonstracji przed bramą Brandenburską niemiecka policja “pokropiła” demonstrantów. Nie muszę chyba dodawać, że demonstranci nie dali policji najmniejszych powodów by użyła działek wodnych.

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz