40. Nagrobek
40. Nagrobek

40. Nagrobek

Wiedeń 23.9.2020

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

15 maja niemiecka prasa podała informację, że Nieznani sprawcy postawili nagrobek przed komitetem wyborczym pani kanclerz Angeli Merkel.

I rzeczywiście, w miejscowości Stralsund Vorpommern-Rügen, gdzie znajduje się okręg wyborczy pani kanclerz, pojawił się taki nagrobek.
W artykule przekazano z oburzeniem informację o tym wydarzeniu bez opublikowania zdjęcia tego nagrobka.
Udało mi się uzyskać to zdjęcie i aby nadrobić to zaniedbanie prasy, pokażę Wam jak to wyglądało:

maske

Na nagrobku można przeczytać:

Wolność prasy
Wolność słowa
Wolność poruszania się
Wolność zgromadzeń
DEMOKRACJA
1990-2020

Wczoraj niemiecka prasa podała, że prof. Christian Drosten otrzyma krzyż zasługi za “dostarczenie ważnych i uznanych na całym świecie ustaleń dotyczących procesu infekcji koronami, a także przekazanie je opinii publicznej w innowacyjnych formatach.”.

Tym, którzy nie słyszeli o panu Drosten, chętnie przybliżę jego postać i zasługi dla ludzkości.
Dał się poznać już podczas plandemii świńskiej grypy w roku 2009. Był pierwszym, który “obliczył” i ogłosił publicznie ile milionów ludzi umrze z powodu tej zmyślonej zarazy.
Już wtedy niemiecki rząd uznał go za jedynego wiarygodnego eksperta.
Jedynie dzięki zdecydowanym działaniom dr. Wolfganga Wodarga ta mistyfikacja została powstrzymana. Zakończyło się na tym, że Europejska Komisja Parlamentarna uznała świńską grypę za niegroźną chorobę.

W styczniu na podstawie informacji z Wuhan prof. Drosten stworzył test oparty na technologii PCR i podarował go Światowej Organizacji Zdrowia. W związku z “podbramkową sytuacją”, WHO zaleciło używanie tego testu do diagnozowania pacjentów. I tak rozpoczęła się ta histeria zwana koronowirusem.

Chciałbym podkreślić, że taki test nie ma do dzisiaj homologacji i zgodnie ze stanem wiedzy naukowej może być stosowany jedynie do celów badawczych. W żadnym wypadku nie wolno go używać do celów diagnostycznych.
Jak dotychczas powstało na świecie około 300 testów PCR na koronowirusa i różnią się jedynie sekwencją części kodu wirusa. Jednak kod tej ponoć groźnej mutacji, nie został dotychczas wyodrębniony tak, by można było stworzyć taki test.

To właśnie pan Drosten był w marcu br. źródłem szerzenia strachu w niemieckiej prasie.

I naturalnie podczas tej plandemii pan Drosten jest jedynym “ekspertem” godnym zaufania dla rządu pani kanclerz.

W związku z przyznanie krzyża panu Drosten przychodzi mi na myśl tekst dawnej piosenki Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki.:

Ballada o marynarzach z Titanica
Autor: Andrzej Górszczyk

“Bo gdy Titanic tonął,
to też orkiestra grała
Bo gdy Titanic tonął,
To też był pełny szpan
Dowódca miał do końca koszulę śnieżnobiałą
A para szła za parą w tan”

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz