122. Blackout – ciąg dalszy
122. Blackout – ciąg dalszy

122. Blackout – ciąg dalszy

Wiedeń 28.9.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Otrzymałem kilka zapytań w związku z poprzednim artykułem i postanowiłem napisać ciąg dalszy. Nie chciałbym nikogo straszyć – wystarczy tej propagandy strachu szerzonej przez media. Chciałbym jednak informować Was o zagrożeniach, które są realne i które mam nadzieję, nie zagrożą nam i naszej egzystencji.

O intencjach i powodach możliwego blackout’u pisałem już w poprzednim artykule. Dla tych, których interesują te powody, polecam artykuł 114. Technokracja i pieniądze.

Czy są możliwe poważne awarie prądu w Polsce? Owszem, są możliwe i nawet do nich w przeszłości dochodziło. Nie na skalę, którą opisałem w poprzednim artykule, ale były na tyle poważne, że ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo dostaw energii potraktowali to bardzo poważnie. Możecie o tym poczytać tutaj oraz tutaj.

Proszę jednak zwrócić na to uwagę, że przewiduje się tutaj problemy natury technicznej, a nie celowe, dywersyjne działanie poważnych sił politycznych chcących wywołać sytuację kryzysową na większą skalę. Jeśli wątpicie o istnieniu takich sił, to przeczytajcie poprzedni artykuł oraz wymieniony wcześniej dotyczący technokracji i finansów.

Podałem Wam jedynie źródła dotyczące Polski. Jest to jednak problem o dużo większej skali. W Austrii, minister spraw wewnętrznych Nehammer postanowił zabezpieczyć oddziały policji na wypadek wstrzymania dopływu energii elektrycznej. Także wczoraj ukazał się artykuł w również mainstreamowym ORF na temat ochrony przed blackoutem.

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na Wasze pytania. Nie oczekujcie ode mnie, że wytłumaczę wszystkie niewyjaśnione zjawiska. Szanuję Waszą inteligencję i liczę na Wasze własne przemyślenia. Jest już najwyższy czas, by samemu zacząć dociekać prawdy. Nikt jej Wam nie poda na talerzu. Cóż byłaby wtedy warta? Nie wiecie jak się za to zabrać? Przeczytajcie artykuł 75. Globalresearch. Także bez znajomości obcego języka możecie dotrzeć do ważnych informacji.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz