115. Sytuacja w Izraelu
115. Sytuacja w Izraelu

115. Sytuacja w Izraelu

Wiedeń 8.9.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Cztery dni temu w amerykańskim lewrockwell.com ukazał się artykuł Dane z Izraela ukazują nieskuteczność szczepionek.

W Izraelu zostało ponad 80% ludności poddane eksperymentowi medycznemu, który miał zapobiec rozprzestrzenianiu się tak modnej dzisiaj medialnie choroby. Następujące pytanie zostało postawione w tym artykule: Jakie wnioski możemy wyciągnąć z faktu, że jeden z najbardziej zaszczepionych krajów na świecie ma jeden z najwyższych wskaźników zakażeń Covid na świecie?

Wykazano, że szczepionka firmy Pfizer, szeroko stosowana w tym kraju, jest nieskuteczna. Rząd izraelski dostrzegł to, gdy 30 lipca zaczął podawać szczepionki odświeżające. Szczepienia odświeżające to nic innego jak przyznanie się izraelskich władz zdrowotnych, że oryginalne szczepionki nie wykonują swojej pracy właściwie.

Według dr Kobi Haviv, dyrektora szpitala Herzog w Jerozolimie, osoby w pełni zaszczepione odpowiadają za 85-90 procent hospitalizacji w jego placówce. Biorąc pod uwagę, że mniej niż ten odsetek populacji Izraela jest w pełni zaszczepiony, wydaje się, że szczepienie nie tylko nie zapobiega zarażeniu się chorobą, ale może w rzeczywistości zwiększyć szanse na zostanie poważnym przypadkiem Covid.

Jednak większość ludzi nie jest w stanie dostrzec tej oczywistej prawdy, ponieważ wyprano im mózgi, aby uwierzyli, że szczepionki są sposobem na wyjście z pandemii. Propagandyści szczepionek byli w stanie wywołać u swoich ofiar dysonans poznawczy.

Co gorsza, te szczepionki są nie tylko nieskuteczne. Z całego świata napływają doniesienia o poważnych skutkach ubocznych i urazach. Według raportu wydanego przez Izraelski Komitet Ludowy (IPC), kierowaną przez obywatelską grupę izraelskich ekspertów w dziedzinie zdrowia, szczepionka Pfizer/BioNTech może uszkodzić praktycznie każdy system w ludzkim ciele. Na podstawie danych uzyskanych z Centralnego Biura Statystycznego i izraelskiego Ministerstwa Zdrowia grupa szacuje, że śmiertelność wśród zaszczepionych wynosi około 1:5000. Oznaczałoby to, że ponad tysiąc obywateli Izraela niepotrzebnie zmarło z powodu szczepionek.

Jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że na logiczne i poparte naukowymi badaniami argumenty, media reagują atakiem na osobę, która ośmieli się je ogłosić, zupełnie pomijając sam temat. I z tego można wyciągnąć logiczny wniosek – łatwiej szkalować, niż podjąć dyskusję. Tym bardziej gdy nie ma się na poparcie swoich tez żadnych sensownych argumentów.

Pozostają jedynie oklepane frazesy powtarzane od półtora roku. Solidarność jest dobra gdy się broni osoby zagrożone nie pytając ich o zdanie. Jednak skazując starsze osoby na śmierć w opuszczeniu i bardzo często w urągających warunkach, solidarność przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz