644. Zabójcza szczepionka
644. Zabójcza szczepionka

644. Zabójcza szczepionka

Wiedeń 23.1.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Nie miejmy złudzeń, szczepionka na Covid jest nie tylko „eksperymentalna”, to „szczepionka zabójcza” Big Pharma, która modyfikuje ludzki genom. Dowody na śmiertelność i zachorowalność wynikającą z zastosowania szczepionki, zarówno obecne (oficjalne dane), jak i przyszłe (np. niewykryte mikroskopijne skrzepy krwi), są przytłaczające. Cytat z dzisiejszego artykułu w GlobalResearch. Artykuł można przeczytać w języku polskim po kliknięciu klawisza „Translate Website” i wybraniu polskiego języka.

Ludobójstwo dokonane rękami firmy Pfizer i kilku współkonkurentów (wspólników, konkurentów), staje się coraz częściej obecne w mediach niekontrolowanych przez mafię globalistów. Takich informacji będzie znacznie więcej. W listopadzie ubiegłego roku w amerykańskim stanie Teksas prokurator generalny Ken Paxton wniósł do sądu dwie sprawy przeciwko firmie Pfizer.

Wywiad z Karen Kingston, byłą pracowniczką Pfizera, zaangażowaną w oskarżenie tej firmy o ludobójstwo.
Źródło: Telegram 22.1.2024 r. 22:41. Polskie napisy Marek Wójcik.

Pamiętamy przecież, że sąd w stanie Teksas skutecznie zmusił firmę Pfizer do ujawnienia wyników badań związanych z eliksirem szczęścia. W związku z nowym procesem, minimalna kara w razie wyroku skazującego wynosi 10 tysięcy dolarów. Dla takiego koncernu – śmiesznie niska. Ale…

Pozew zarzuca Pfizerowi 18 deliktów. Także 180 tysięcy dolarów nie stanowi dla tego farmaceutycznego giganta żadnego problemu. Jednak jeśli tę sumę pomnożyć przez 3,5 miliona zaszczepionych Teksańczyków, to dochodzimy do maksymalnej kwoty 630 miliardów dolarów. W przypadku pozytywnego, czyli skazującego wyroku, stan Teksas wzbogaci się o piękną sumkę, natomiast Pfizer pójdzie z torbami, gdyż na to zasłużył.

Odpowiedzialność karna za ludobójstwo to coś zupełnie innego. Co się odwlecze… Pfizer to jedynie wykonawca zlecenia. Jego zleceniodawcy powiązani z Pentagonem i ministerstwem obrony USA, a także planiści, którzy od wieku przygotowywali się na redukcję ludzkości do 500 milionów, powinni ponieść odpowiedzialność. Oni jednak przewidzieli możliwość porażki i posłali takich psychopatów jak Bill Gates, Anthony Fauci czy George Soros, by użyć ich jako kozłów ofiarnych w razie przegranej wojny o władzę nad światem. Wiem, oni mają krew na swoich rękach, jednak moim zdaniem to szare eminencje zdecydowanie bardziej zasłużyły na karę.

Niemiecki Minister Zdrowia Karl Lauterbach zaleca: szczepmy się przeciwko gołoledzi!

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Żeby pisać tutaj komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz