583. Domek z kart
583. Domek z kart

583. Domek z kart

Wiedeń 26.10.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Jest to dość niezwykły, krótki film, którego narratorem jest Pascal Najadi szwajcarski prawnik i syn współzałożyciela WEF – Światowego Forum Ekonomicznego.
Nadszedł czas, aby aresztować listę podejrzanych przestępców zaangażowanych, w ich biurach w Genewie.
Organizowali wydarzenia w taki sposób, żeby 5,7 MILIARDA ludzi zostało zatrutych celowo wstrzykniętym szkodliwym materiałem. Jest to największa zbrodnia karna w historii ludzkości.
Czas powiedzieć STOP, nie podporządkujemy się.

Tak, ten domek z karcianych kłamstw wali się na naszych oczach. Wszelkie twierdzenia o skuteczności, nieszkodliwości i jedynej szansie w szczepionkach, by wyjść z wymyślonej pandemii, krok po kroku okazują się kłamstwami. Stopniowo pandemia wirusa przeistacza się w pandemię oszustw. Skala tych przewałów jest tak ogromna, że nic dziwnego, iż większość rozsądnych ludzi potrzebowała dużo czasu, by się przekonać o wszędobylskiej obłudzie i zakłamaniu zarówno polityków, jak i oficjalnych mediów.

W Niemczech wyraźnie widać, że ta część społeczeństwa we wschodnich regionach, pamiętająca czasy NRD, najszybciej uzmysłowiła sobie, że system, który mieli nadzieje zapomnieć, powraca z większą siłą niż siła Armii Czerwonej. Jedynie powszechny sprzeciw może powstrzymać ataki totalitaryzmu.

Zaangażowani w ludobójstwo przestępcy, nie mają innego wyjścia niż do końca walczyć dla „dobra ludzkości”. Oni z pewnością nie poddadzą się, gdyż nie mogą liczyć na łagodny wymiar kary. Właśnie dlatego mieliśmy przez półtora roku wojnę na Ukrainie, która teraz przeradza się w wojnę na bliskim wschodzie.

Tylko bardzo naiwni wierzą, że Hamas mógł przygotować ten terrorystyczny atak na Izrael bez cichej zgody rządu Benjamina Netanjahu. Podobnie jak Goerge W. Bush bez zmrużenia oka poświęcił życie kilku tysięcy Amerykanów, by mieć pretekst do wojny z kimkolwiek, kogo nazwie terrorystą, tak dla premiera Izraela, życie ponad tysiąca obywateli tego kraju, miało mniejszą wartość niż szansa ostatecznego rozwiązania kwestii Palestyńczyków – nawiązanie do Endlösung (ostateczne rozwiązanie) kwestii żydowskiej przez Hitlera. Tak wygląda sprawa tej wojny z punktu widzenia geopolitycznego.

Prawdziwym jej powodem były działania sił globalnych w celu rozpoczęcia nowego konfliktu na miejsce gasnącego już na Ukrainie. Niedoszli władcy świata nie mogą pozwolić, by ten świat nabrał oddechu i zaczął szukać sprawców coraz to bardziej oczywistego ludobójstwa szczepionkowego.

Wyobraźcie sobie kogoś, szukającego czegokolwiek pewnego na świecie, podlegającemu ciągłym zmianom, kto zbudował swój światopogląd oparty na autorytetach. Ta twierdza zawaliła się w pewnym momencie jak domek z kart. Na czym się teraz można oprzeć? Proponuję postawić na własną dociekliwość i wziąć się wreszcie do roboty w trudnej sztuce szukania prawdy. Jeśli zdasz się na innych, to znaczy, że lubisz domki z kart.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz