580. Naukowe podsumowanie plandemii
580. Naukowe podsumowanie plandemii

580. Naukowe podsumowanie plandemii

Wiedeń 21.10.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Na podstawie dowodów i recenzowanych badań dr McCullough zdecydowanie zaleca wycofanie wszystkich szczepionek przeciwko Covidowi z rynku, a UE i wszystkim innym organom krajowych wycofanie się ze skorumpowanej WHO. Źródło.

Doktor McCullough to lekarz, który był na pierwszej linii frontu walki z Covidem. To, co ma do powiedzenia na tej specjalnej konferencji w Parlamencie Europejskim, jest jednym z najważniejszych raportów świadków dla międzynarodowego trybunału karnego i wymaga pilnej uwagi międzynarodowej. Źródło.

Doktor McCullough został przedstawiony na konferencji Parlamentu Europejskiego we wstępie do filmu poniżej.

Doktor Peter McCullough. Mowa w Europejskim Parlamencie 13.09.2023 r. Źródło. Polskie napisy Marek Wójcik.

W lipcu 2023 roku doktor McCullough wraz z innymi naukowcami opublikował na The Lancet wyniki 325 autopsji osób zmarłych po przyjęciu eliksiru mRNA. W konkluzji autorzy wykazali, że przyczyną 74% tych zgonów, była szczepionka przeciwko COVID-19. Źródło. W ciągu 24 godzin od publikacji The Lancet usunął tę pracę naukową ze swojej platformy. Źródło.

Wierzę, że dzisiaj, w 2023 r., po trzech latach nieudanej kampanii szczepionek na Covid 19, która była katastrofą biologiczną dla świata, hipoteza wielu trafień dotycząca onkogenezy została spełniona… szczepionki Covid 19 osłabiają układy supresorowe nowotworów P53 i BRCA 1 i 2. Ponadto szczepionki genetyczne upośledzają również naprawę DNA… osłabiają zdolność organizmu do samonaprawy. Doktor Peter McCullough, doradca naukowy Światowej Rady ds. Zdrowia. Źródło.

Nie jesteśmy teoretykami spisku.
My jedynie podajemy wiadomości rok wcześniej niż telewizja.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik
Mail: worldscam3@gmail.com

Dodaj komentarz