570. Zniewolona Europa
570. Zniewolona Europa

570. Zniewolona Europa

Wiedeń 8.10.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Szef węgierskiego rządu Viktor Orban postrzega fakt, że UE zbroi Ukrainę, stosując „instrumenty pokojowe”, a teraz chce kontrolować media pod pozorem „wolności mediów” jako przejaw tego, że UE wkracza w orwellowski świat. W czwartkowym wpisie Viktora Orbana na x.com (Twitter) czytamy:

Na naszych oczach Bruksela tworzy orwellowski świat. Kupują i dostarczają broń za pośrednictwem „Europejskiego Instrumentu na rzecz Pokoju”. Chcą cenzurować media poprzez „ustawę o wolności mediów”. Nie walczyliśmy z komunizmem, żeby skończyć w 1984 roku! Źródło.

Po tym, jak amerykański rząd napotyka ze strony kongresu na coraz większe trudności związane z finansowaniem wojny na Ukrainie, Unia Europejska zaktywowała swoje wysiłki, by przekonać węgierskiego premiera do konieczności marnowania życia ludzkiego i dalszych miliardów euro tylko po to, by USA przegrało wojnę z Rosją na terytorium Ukrainy po wyborach prezydenckich w USA w listopadzie 2024, a nie przed.

Musiał to być wielki cios dla globalistów, gdy dotarła do nich informacja o zwycięstwie na Słowacji byłego premiera Roberta Fico. Powrócil do gry drugi po Viktorze Orbanie ważny polityk, wspierający demokrację, a nie plutokrację komisji europejskiej.

Jesteśmy powoli, drobnymi krokami prowadzeni na smyczy w kierunku totalitarnie rządzonego świata. W tym tygodniu dokonano w Ingolstadt w Niemczech podczas wiecu wyborczego AfD zamachu na Tino Chrupallę. Znany austriacki komentator Gerald Grosz był naocznym świadkiem tego wydarzenia. Po mowie wyborczej kilka osób chciało zrobić z Tino Chrupallą wspólne zdjęcie i wtedy to się stało. Prawdopodobnie dokonano zamachu przy pomocy strzykawki, gdyż policja znalazła dwucentymetrową igłą i lekarze potwierdzili, że odkryli ślad po igle na plecach polityka. Tino Chrupalla, przeżył ten zamach. Został ze szpitala zabrany i przebywa w nieznanym miejscu. Dzisiaj w niedzielę odbywają się ważne wybory do parlamentów w Bawarii i Hesji. Taki dziwny zbieg okoliczności! Terror był już wprowadzany w Niemczech 90 lat temu. Tyle, na temat bezpiecznej Europy.

Tino Chrupalla.

Za tydzień wybory w Polsce. Mamy dwie duże partie walczące o głosy i kilka mniejszych. Obaj faworyci są w równym stopniu zwolennikami zniewolenia Polaków. Obie żarliwie popierały terror sanitarny, obie walczą o dozbrajanie nieprzyjaznej Polsce Ukrainy. Politycy obu partii są wiernymi poddanymi pana Klausa Schwaba z Davos. Pomyślcie o tym, stawiając krzyżyki…

Kto jeszcze chce opuścić Unię Europejską?
Opublikowana w grudniu 2019 roku mapa pokazująca procent mieszkańców krajów UE, którzy chcą opuścić tę organizację.
Można spekulować jak terror sanitarny, narzucanie podatku CO2 i prowojenna polityka Unii wpłynęła na dzisiejszą ocenę takiego rozwiązania.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz