563. Rezerwaty dla bladych twarzy
563. Rezerwaty dla bladych twarzy

563. Rezerwaty dla bladych twarzy

Ostrzeszów 28.9.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Nadeszła chwila sprawiedliwości dziejowej – takie były hasła propagandy, kiedy po wojnie wprowadzano w Polsce reformę rolną. W nowej, powojennej rzeczywistości sprawiedliwość już nie wystarczała – musiała być „dziejowa”. Podobnie jak demokracja, ta jedynie słuszna, była łączona z przymiotnikiem „ludowa”.

Także i dzisiaj możemy mówić o dziejowej sprawiedliwości. Po latach rzeczywistych prześladowań czerwonoskórych nadszedł moment rozrachunku. Teraz biali zostaną zamknięci w rezerwatach!

Do 2030 roku Los Angeles będzie „wolne od prywatnych samochodów” Klaus Schwab i były burmistrz Los Angeles Eric Garcetti ogłaszają: „Samochód autonomiczny odbierze Cię i zawiezie na lotnisko”. Autostrady będą parkami.
Źródło: Telegram 25.9.2023 r. 17:01.

Pojawiły się już nowe hasła: „dobry biały, to biały zamknięty w 15-minutowym mieście”. Niedawno burmistrz Londynu Sadiq Khan, podpisał umowę ze Światowym Forum Ekonomicznym Klausa Schwaba.

Inicjatywa dotycząca zmian klimatycznych, kierowana przez burmistrza Londynu Sadiqa Khana, chce również zakazać obywatelom kupowania „więcej niż trzech sztuk odzieży rocznie” i latania „częściej niż raz na trzy lata”. Źródło.

Globaliści Organizacji Narodów Zjednoczonych przybyli do Nowego Jorku, aby wziąć udział w szczycie dotyczącym celów zrównoważonego rozwoju na rok 2023 i opracować „pilny plan” ratowania Agendy 2030, ponieważ według Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa głęboko niepopularny spisek globalistyczny jest „zagrożony”. Źródło w języku niemieckim.

Zakazy, ograniczenia i wieczny brak dóbr – to są atrybuty państwa totalitarnego. W ten sposób można łatwo manipulować ludźmi. Kiedy są zmuszeni do walki o żywność, energię i codzienne przetrwanie, nie mają czasu, by pomyśleć o prawdziwych przyczynach tego globalnego przewrotu.

Nie zastosujemy się! Protesty w Londynie. Niedziela 24 września 2023 r.
Cyfrowy system totalitarny ma zostać na próbę zainstalowany w Londynie. Źródło: Telegram 26.9.2023 r. 10:50.
Miasta 15-minutowe. Witamy w realnym świecie gier głodu.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz