552. Zemsta Muammara Kaddafiego
552. Zemsta Muammara Kaddafiego

552. Zemsta Muammara Kaddafiego

Wiedeń 14.9.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

We wtorek 12 września, do Lampeduzy we Włoszech przypłynęło na 112 łodziach ponad 5.000 wysoko wykwalifikowanych pracowników, by ratować upadającą europejską gospodarkę. W ciągu 30 minut dopłynęło 35 łodzi.

Źródło: Telegram 12.9.2023 r. 17:07.

Afryka się wyludnia i Europa zyskuje nowych mieszkańców. Szacuje się, że do Włoch w tym roku przypłynie około 200.000 tak niezbędnych przecież gospodarce ludzi. Ci przyzwyczajeni do afrykańskich upałów fachowcy potrzebują trochę czasu na zaaklimatyzowanie się w nowych, chłodnych regionach świata. W Wiedniu wygląda to na razie tak:

Źródło: Telegram 10.9.2023 r. 14:57.

Wzbogacenie kulturowe dzięki przybyszom z czarnego kontynentu w Zurychu, Szwajcaria:

Źródło: Telegram 11.9.2023 r. 08:13.

W Niemczech jeden z tych kreatywnych fachowców tak organizuje sobie wolny czas:

Źródło: Telegram 26.8.2023 r. 17:00.

Wydawałoby się, że mamy jedynie korzyści wynikające ze wzbogacenia naszej kultury o nowe, nieznane nam dotychczas wartości. Niestety większość tych „specjalistów” nie potrafi napisać we własnym języku swojego nazwiska. Do tego przed dopłynięciem do wybrzeży włoskich wyrzucają swoje paszporty do morza. Pewnie za jakiś czas zostaną znalezione przez pracowników służb specjalnych CIA w miejscu następnego ataku terrorystycznego w rodzaju WTC czy Nord Stream 2. Zaplanowano wszystko – nic nie może się zmarnować.

Co mają uchodźcy z Afryki wspólnego z bestialsko zamordowanym 12 lat temu przywódcą Libii? Mają i to sporo. Właśnie Kaddafi trafnie przewidział podbój Europy przez islam.

Pojawiły się znaki, że Allah zapewni islamowi zwycięstwo w Europie – bez mieczy, bez broni, bez podboju. W ciągu kilku dekad 50 milionów muzułmanów w Europie przekształci ją w kontynent muzułmański.
Muammar al-Kaddafi.

<Jeśli podoba Wam się to, co tutaj piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz