467. Tajemnice ONZ
467. Tajemnice ONZ

467. Tajemnice ONZ

Wrocław 7.5.2023

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Agenda 2030. Pod takim hasłem tworzy się największą w historii ludzkości transformację społeczną, polityczną i gospodarczą świata. Celem jest ustanowienie rządu światowego, który nie będzie nigdy wybierany przez narody świata.

Stoją za tym trzy organizacje:

  1. WEF -Światowe Forum Ekonomiczne z siedzibą w Davos/Szwajcaria;
  2. ONZ – Organizacja Narodów Zjednoczonych z kwaterą główną w Nowym Jorku/USA;
  3. WHO – Światowa Organizacja zdrowia z siedzibą w Genewie/Szwajcaria.

Znany niemiecki prawnik zajmujący się dokumentowaniem przestępstw międzynarodowych, dr Reiner Füllmich przeprowadził wywiad z wysokiej rangi urzędnikiem ONZ.

Strach przed wirusem był jedynie wstępem, narzędziem w ręku oligarchów, śniących o władzy nad całym światem. Kiedy ludzie przyzwyczaili się do codziennych komunikatów o zmarłych „na COVID”, wycofano się z tej zużytej metody wywoływania strachu i przygotowano nam nową: wojnę na Ukrainie. Niedługo i ta się skończy, jednak jej miejsce zastąpi następny generator strachu, na przykład, że wszyscy spalimy się przez nadmierne wydzielanie CO2 – kolejne kłamstwo. W zanadrzu mają przygotowane następne plagi, podczas, gdy największą plagą ludzkości są sami plutokraci, czy jak wolicie oligarchowie stojący za tymi zbrodniami przeciwko ludzkości.

Nasze życie nie jest gmatwaniną samych nieszczęść, jak to usiłują nam wmówić skorumpowane media. Każdy z nas doświadcza zarówno dobrych, jak i złych sytuacji. Jeśli będziemy się koncentrować jedynie nad tymi niedobrymi, to nasze życie stanie się piekłem na Ziemii. Naturalnie, że nie wolno chować głowy w piasek przed tragediami, które się wokół wydarzają. Trzeba się nad nimi zastanowić i znaleźć najlepsze rozwiązanie, by im zapobiegać. Każdy to może zrobić. Nie wolno jednak zajmować się tym przez 24 godziny na dobę.

Dostrzegajmy także piękne strony życia, których z pewnością nie brakuje. Sama przyroda jest źródłem tylu cudownych przeżyć. Nauczmy się je dostrzegać.

Źródło: Telegram 05.05.2023 r. 22:05

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz