332. Powolna śmierć plandemii
332. Powolna śmierć plandemii

332. Powolna śmierć plandemii

Wrocław 1.11.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Co spowodowało powstanie i upadek pseudopandemii? Odpowiedź jest tylko jedna: specjalnie dla tego celu stworzony masowy test.

W odruchu potrzeby ratowania ludzkości, pan Christian Drosten (z berlińskiego Charité) podarował w styczniu 2020 roku, na ręce WHO, efekt swojej pracy – test PCR. Test ten powstał na jego komputerze w ciągu jednej nocy i bazował na przekazanych z Wuhan analizach genetycznych próbek z płuc chorych pacjentów. Ci pacjenci mieli objawy grypy.

W ten sposób powstał test wykrywający w próbce testowanego pacjenta odcinki kodu identyczne z wybranymi odcinkami próbek z Wuhan. I tutaj tkwi sedno sprawy. Próbki z Wuhan zawierały produkty przemiany materii komórek probantów i najprawdopodobniej te właśnie były wykrywane przez te testy. Cały świat testuje ludzi na obecność czegokolwiek, ale z pewnością nie wirusa.

Minęły już prawie trzy lata i jak do tej pory nie udało się wyizolować tego wirusa. Były takie próby izolacji wirusa publikowane jako sukces, jednak żadna z nich nie została wykonana zgodnie z czterema zasadami Roberta Kocha, które obowiązują do dzisiaj. Przede wszystkim nie robiono też badań kontrolnych, co jest podstawowym warunkiem, by wyniki takiej izolacji uznać za naukowe.

Zapomnieliśmy przy tym, że chorób się nie testuje – stwierdzenie choroby jest wynikiem procesu diagnozy lekarskiej. Laboratoryjne testy są w takiej diagnozie przydatną pomocą, nie mogą jednak odgrywać roli arbitrów, szczególnie wtedy, kiedy testy zostały w tak nieprofesjonalny sposób stworzone.

Ilość testów na tysiąc mieszkańców.

Powyższy diagram pokazuje ile przeprowadzano testów plandemicznych na tysiąc mieszkańców. Jednym z najbardziej zaawansowanych w testowaniu krajów była Austria. “Lepszy” od Austrii był jedynie Cypr. Niestety nie wiem, czy była to część Cypru grecka, czy turecka – może obie?

W marcu i kwietniu 2022 nastąpił silny spadek ilości dokonanych testów, co było powodem wycofania się plandemii. Zastanawiająca jest koincydencja – modne obecnie słowo – obniżenia ilości testów z eskalacją wojny na Ukrainie. Według mediów z pewnością przypadek.

Stwierdzone testami przypadki “zachorowań” na milion mieszkańców.

Ten drugi wykres pokazuje, jak wojna na Ukrainie zwalczyła plandemię. Coś jest w tych twierdzeniach, że Putinowi należy się nagroda Nobla w dziedzinie medycyny – uratował świat od Covida.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz