327. Xi Jinping
327. Xi Jinping

327. Xi Jinping

Wiedeń 24.10.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Komitet Centralny Komunistycznej Partii Chin w Pekinie powołał na trzecią pięcioletnią kadencję dotychczasowego prezydenta, 69-cioletniego Xi Jinpinga. Aby było to możliwe, prezydent Chin – Xi Jinping – zmienił prawo chińskie tak, aby nie ograniczało ani wieku kandydata na prezydenta, ani ilości pełnionych przez niego kadencji.

Podczas ceremonii zamknięcia Kongresu Partii Komunistycznej w Pekinie były chiński prezydent Hu Jintao został najwyraźniej mimowolnie [wbrew jego woli] wyprowadzony z sali. Krótko przed głosowaniem 2300 delegatów nad poprawką do konstytucji partii, która utrwaliłaby władzę Xi Jinpinga, 79-latek musiał w sobotę zwolnić miejsce na podium.

Po jednominutowej wymianie słów z Xi były premier został w końcu wyprowadzony z sali. Krótko poklepał premiera Li po ramieniu, podczas gdy większość jego partyjnych kolegów patrzyła prosto przed siebie. Wkrótce potem delegaci jednogłośnie zdecydowali o zapisaniu „centralnej roli” Xi Jinpinga w Partii Komunistycznej w Karcie Konstytucyjnej. Źródło: Telegram 23.10.2022 r.

Przywódca partii Xi w ostatnich latach ustawił Chiny na coraz bardziej autorytarnym kursie, który priorytetowo traktuje bezpieczeństwo, kontrolę państwa nad gospodarką w imię „wspólnego dobrobytu”, bardziej stanowczą dyplomację, silniejszą armię i przejęcie demokratycznie rządzonego Tajwanu. Cytat z artykułu w niemieckim Spiegel.

Tymczasem w Chinach życie toczy się zwyczajnie dalej. Za codzienny rutynowy test PCR musisz zapłacić za pomocą cyfrowego portfela WeChat z kodem QR. Pracownicy służby zdrowia wydadzą ci pokwitowanie po zeskanowaniu kodu QR z twojego portfela WeChat. Miasto Kanton, prowincja Guangdong. 19 października 2022 r. Źródło: Telegram 20.10.2022 r.

Setki autobusów wiozą dziesiątki tysięcy dzieci ze szkół podstawowych do obozów kwarantanny kowidowej:

Xi Jinping jak najbardziej podoba się pomysł stworzenia światowego rządu według Klausa Schwaba i WEF (Światowe Forum Ekonomiczne). Nie podoba mu się jednak, że to nie Chiny miałyby dominować w tym rządzie. Stworzona przez globalistów koncepcja bezwzględnej władzy nad światem chwieje się w posadach.

Przez dziesiątki lat przygotowany i aktualnie realizowany projekt przejęcia władzy na Ziemi pęka na wielu frontach jednocześnie. Za dwa tygodnie odbędą się w USA wybory do kongresu i senatu. Zanosi się, że te wybory przejdą do historii świata jako decydujące o klęsce globalistów. O ile nie nastąpi ponowne oszustwo wyborcze tak, jak dwa lata temu. Kraje BRICS, do których chce także dołączyć Arabia Saudyjska, stoją w opozycji wobec planów globalistów.

Wielki Reset zostanie odwołany. Klausa Schwaba ogarnia paniczny strach.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz