292. Co jest z wami nie tak?
292. Co jest z wami nie tak?

292. Co jest z wami nie tak?

Warszawa 15.8.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Strach potrafi doprowadzić ludzi do stanu całkowitej bezmyślności. Opanowuje ich do tego stopnia, że są skłonni działać na własną szkodę w przekonaniu, że sobie pomagają. Oglądamy codziennie wiele przykładów takich reakcji powodowanych strachem.

Tutaj dla przypomnienia zebrane w krótką, dwuminutową sekwencję przypadki takich nielogicznych reakcji.

Pomimo wielu badań naukowych wykazujących brak podstaw, oraz niebezpieczeństwo eksperymentu genetycznego, preferowane jest nadal na szeroką skalę wstrzykiwanie preparatów mRNA także dla małych dzieci. Warto posłuchać rozmowy ojca dziecka poddanego takiemu doświadczeniu. Film przesłano do mnie przez media społecznościowe po angielsku z polskimi napisami.

Nie ulega wątpliwości, że takie działania są sterowane na całym świecie przez te same osoby. Za nimi stoi nie tylko mafia farmaceutyczna.

W tym samym w czasie media wysyłają na całym świecie takie same sygnały. Trudno tego nie zauważyć. Aby uniknąć odpowiedzialności za szczepionkowe ludobójstwo, sprowokowano wojnę na Ukrainie, której płomień w kłamliwych mediach powoli dogasa. Tak więc możemy się spodziewać nowych sensacji na miarę kataklizmu.

Ten blog piszę nie po to, by Was straszyć. Te tendencje po dwóch latach ciężkich doświadczeń, łatwo jest przewidzieć. Dopiero jeśli zrozumiemy przyczyny i metody rozsiewania paniki, łatwiej możemy ją opanować. Nie zapominajmy, że na początku listopada odbędą się w USA najważniejsze wybory w historii tego kraju i świata.

Także moda dopasowała się do abonamentu szprycowania.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz