279. Terrorysta
279. Terrorysta

279. Terrorysta

Wiedeń 25.7.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus został dyrektorem generalnym Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dzięki protekcji Komunistycznej Partii Chin (KPCh). Tedros Adhanom Ghebreyesus, nie jest lekarzem. Był natomiast członkiem marksistowsko-leninowskiej etiopskiej partii politycznej, która jest uznawana za organizację terrorystyczną.

Dyrektor WHO uzyskał doktorat z filozofii w dziedzinie zdrowia społecznego na Uniwersytecie Nottingham w Wielkiej Brytanii oraz tytuł magistra nauk ścisłych (MSc) w dziedzinie immunologii chorób zakaźnych na Uniwersytecie Londyńskim.

Był członkiem brutalnej komunistycznej partii politycznej Etiopii znanej jako Tigrayan People’s Liberation Front (TPLF). Organizacja ta ma na sumieniu liczne ofiary śmiertelne, a także stosowanie brutalnych tortur. Tedros awansował w autokratycznym reżimie Etiopii na stanowisko ministra zdrowia (2005-2012) i ministra spraw zagranicznych (2012-2016). Dobrze poinformowane źródła, w tym urzędnicy rządu amerykańskiego, potwierdzają, że organizacja TPLF znajduje się w Globalnej Bazie Danych dotyczącej organizacji terrorystycznych.

Wczoraj, Vancouver Times w Kanadzie, w swoim artykule szef WHO aresztowany przez interpol napisał:

Tedros Adhanom Ghebreyesus, obecny dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), został aresztowany przez Interpol i przebywa w więzieniu za zbrodnie przeciwko ludzkości i ludobójstwo. Dzieje się tak, gdy agencje policyjne na całym świecie zaczęły atakować polityków, biznesmenów i przywódców korporacji za ich rolę w „plandemii” oraz za wymuszanie niepotrzebnych i śmiertelnych szczepionek ludzkiej populacji.

Ta informacja nie została jeszcze potwierdzona. W informacji podano, że po aresztowaniu zostanie przewieziony do Holandii, aby stanąć przed sądem za swoje zbrodnie. Jeśli zostanie uznany za winnego, grozi mu kara śmierci. Wygląda to jednak na fake news, ponieważ artykuł 24 statutu Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze pozwala jedynie na wymierzanie kary pozbawienia wolności – bez możliwości orzeczenia kary śmierci. Prawdopodobnie jest to scenariusz filmowy, który powstał w głowie redaktora Vancouver Times. Gdyby jednak okazało się, że to prawda, postawiłbym jedno jedyne pytanie: czy naprawdę trzeba było czekać na aresztowanie aż dwa lata? Tego typu żądania postawienia przestępców przed trybunałem, pojawiały się już od dawna. Pisałem o tym dwa lata temu w artykule Skąd we Włoszech tyle ofiar?

Jeśli rzeczywiście aresztowano szefa WHO, byłoby to wynikiem gry politycznej przeciwko Chinom. Tedros Adhanom Ghebreyesus jako protegowany Pekinu jest/był także wyznacznikiem wpływu Chin na politykę światową.

Kilka dni temu szef WHO ogłosił w związku z małpią ospą, stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym. Tak więc małpi teatr trwa.

Poszukiwani.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz