277. Maski opadają
277. Maski opadają

277. Maski opadają

Wiedeń 22.7.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Happening już się skończył,
aktorzy są bez maski,
kurtyny naszych oczu
opadają bez oklasków.

Tak śpiewał ponad 50 lat temu w roku 1971 Marek Ałaszewski z zespołu Klan.

Pasujący do tego komentarz, znalazłem na Telegramie https://t.me/ddb_Radio wpis z 18.7.2022 17:04:

Maski opadają! Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością firmy GlaxoSmithKline, która (przypadkowo) jest właścicielem firmy Pfizer, która produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, który (przypadkowo) wydostał się z laboratorium biologicznego w Wuhan, które było (przypadkowo) sfinansowane przez dr Fauci, który (przypadkowo) promuje szczepionkę!

GlaxoSmithKline jest (przypadkowo) zarządzany przez dział finansowy Black Rock, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company – Fundacja Sorosa!

Soros (przypadkowo) jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki Allianz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który (przypadkowo) jest udziałowcem Black Rock, która (przypadkowo) kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią światowego kapitału trwałego. „Black Rock” jest także (przypadkowo) głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, której właścicielem jest Bill Gates, który (przypadkowo) jest udziałowcem Pfizera (który – pamiętajcie – sprzedaje cudowną szczepionkę) i Bill Gates (przypadkowo) jest teraz pierwszym sponsorem WHO!

Teraz można zrozumieć, jak było możliwe żeby jeden martwy nietoperz sprzedany na targu w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ!

Wybaczcie mi, że dzisiejszy artykuł składa się praktycznie z samych cytatów, ale to się samo komentuje – jak mawia Grzegorz Płaczek.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz