258. Droga na skróty
258. Droga na skróty

258. Droga na skróty

Wiedeń 26.6.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Podczas poszukiwań tematów do tego blogu spotkałem się kilka razy ze zjawiskiem manipulacji nie tylko ze strony mainstreamowych mediów. Takie naciąganie faktów jest stałą tendencją po obu stronach frontu kowidowo-wojennego. O manipulacjach w telewizji publicznej pisałem już wielokrotnie. Dzisiaj zajmę się publikacjami, które popierają nasz punkt widzenia, są jednak celowo przeinaczane.

Po majowym spotkaniu w Davos, głównie na Telegramie można znaleźć film, w którym szef firmy Pfizer, Albert Bourla chwali się, że śnił o redukcji ludności na świecie o 50% i to mu się udało.

Myślę, że to naprawdę spełnienie marzenia, które mieliśmy wraz z moim zespołem kierowniczym, kiedy zaczynaliśmy, kiedy spotkaliśmy się 19 stycznia w Kalifornii i ustaliliśmy cele na następne pięć lat, a jednym z nich było: do roku 2023 zmniejszymy o 50 % liczbę osób na świecie. Myślę, że dzisiaj to marzenie się spełnia.

Jakkolwiek mam zdecydowanie negatywny stosunek do tych arystokratów z Davos, to jednak zdaję sobie sprawę, że takie publiczne propagowanie ludobójstwa nie mogło mieć miejsca. Ci ludzie są opętani utopijną wizją Klausa Schwaba, jednak we własnym przekonaniu są po tej “dobrej” stronie. Depopulacja o 50% nie spowodowałaby takich oklasków. Dlatego postanowiłem to sprawdzić i znalazłem na YouTube film z tym samym przemówieniem Alberta Bourla – szefa Pfizera.

Znajdziecie to samo zdanie w drugiej minucie filmu, dokładnie 2:35. Polskie tłumaczenie brzmi tak: Myślę, że to naprawdę spełnienie marzenia, które mieliśmy wraz z moim zespołem kierowniczym, kiedy zaczynaliśmy, kiedy spotkaliśmy się 19 stycznia w Kalifornii i ustaliliśmy cele na następne pięć lat, a jednym z nich było: do roku 2023 zmniejszymy o 50 proc. liczbę osób na świecie, których nie stać na nasze leki. Myślę, że dzisiaj to marzenie się spełnia.

Można być wzruszonym wrażliwością szefa firmy Pfizer, – rozpłakać się nad jego dobrym sercem. Sarkazm, sarkazmem, ale jeśli walczymy z kłamstwami, to nie uda się to, kiedy sami będziemy posługiwać się oszustwem. Właśnie dlatego, że pokazujemy zakłamanie mediów i polityków, odnosimy sukcesy.

Nie wiem kto i w jakim celu przerobił to nagranie. Mogę jedynie spekulować. Albo ktoś, komu zależy na przekonaniu jak największej ilości osób, że globaliści to jest samo zło, albo wręcz przeciwnie, ktoś, kto chce zaszkodzić naszemu ruchowi i pokazać, jak my dopasowujemy i zmyślamy fakty, których nie ma.

Obojętne, jakie intencje kierowały osobą, która wycięła kilka słów z tej wypowiedzi by osiągnąć zamierzony cel – takie postępowanie nie pomaga nam, wręcz przeciwnie. Jest wystarczająco dużo prawdziwych zdarzeń, które warto publikować, zamiast brać przykład z deep state.

Kilka razy czytałem na Facebooku artykuły z cytatami z książek Klausa Schwaba. Kupiłem obie jego książki, w formie elektronicznej – eBook.

Na przykład w facebookowej grupie Otwarty umysł cytowanych 4 miliardów “bezużytecznych zjadaczy” we wspomnianej książce Klausa Schwaba nie można znaleźć. Szukałem też w drugiej jego książce o czwartej rewolucji przemysłowej – także bez skutku.

Podkreślam jeszcze raz: nie zamierzam bronić zbrodniczych pomysłów twórców Światowego Forum Ekonomicznego – ja stoję po stronie prawdy.

Także i w moim blogu zdarzają się pomyłki. Na przykład w artykule Wyścig z czasem przedstawiłem zdjęcie prywatnych odrzutowców na lotnisku w Davos podczas konferencji WEF. Okazało się jednak, że to zdjęcie pochodzi z innego lotniska i innego wydarzenia. Dlatego naprawdę warto sprawdzać wiadomości, także z tego blogu. Za informacje o nieścisłościach będę zawsze wdzięczny. Sceptycyzm jest wskazany wobec wszystkich źródeł informacji.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz