215. Konsekwentna realizacja planu
215. Konsekwentna realizacja planu

215. Konsekwentna realizacja planu

Wrocław 13.4.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Informacje o tragicznej sytuacji w Szanghaju zaszokowały nawet tych najbardziej przyzwyczajonych do okrucieństw dzisiejszego świata. Ta wielka chińska aglomeracja, największy port przeładunkowy w Azji, została praktycznie zablokowana przez chińskie władze. Powodem jest strategia zwalczania pandemii, zwana Zero Covid, taka sama jak w Australii, czy Nowej Zelandii. Wystarczy jeden czy kilka przypadków osób, u których “wykryto” przy pomocy fałszywego testu PCR zmyśloną infekcję, by zamknąć miasto z ilością mieszkańców większą, niż kilka państw w Europie. W okręgu szanghajskim mieszka ponad 25 milionów osób. Doprowadzeni do rozpaczy mieszkańcy, przez głód i brak czegokolwiek w sklepach popełniają masowo samobójstwa.

Nie będę tutaj przedstawiał szokujących filmów, pokazujących spadających z wieżowców, doprowadzonych do ostateczności ludzi. Były przypadki, że drzwi wejściowe osób z pozytywnym wynikiem testu i bez objawów chorobowych, zostały po prostu zaspawane. Takie drastyczne filmy możecie sami znaleźć jest ich setki.

Prawdziwym powodem tej brutalnej akcji, jest dalsze spotęgowanie utrudnień w łańcuchu dostaw. Kolejnym etapem wojny globalistów ze światem, jest doprowadzenie do recesji gospodarczej świata zachodniego. Jeśli do sytuacji spowodowanej sankcjami zachodu na Rosję i jej skutki dla zachodniej gospodarki, dodamy poniedziałkowe oświadczenie OPEC, że kraje wydobywające ropę, nie są w stanie całkowicie zastąpić ropy pochodzącej z Rosji, nic dziwnego, że widzimy wzrost cen ropy na rynkach światowych.

Recesja gospodarcza jest skutkiem błędnej polityki pieniężnej zachodu od kilkudziesięciu już lat. Udało się jej uniknąć podczas kryzysu roku 2008, kiedy rządy wielu krajów wspomogły pieniędzmi podatników, upadające duże banki. Too Big to Fail – zbyt wielcy by upaść. Tak tłumaczono wtedy wsparcie dla wielkich banków, które zgodnie z regułami wolnego rynku musiałyby ogłosić upadek.

Czekająca nas katastrofa ekonomiczna jest nie do uniknięcia. Globaliści starają się jedynie wpłynąć na moment, w którym świat się dowie, że ją mamy.

Moment rozpoczęcia konfliktu zbrojnego na Ukrainie, Lockdown w Szanghaju, spowodowanie dalszego wzrostu cen ropy, są drobnymi, ostrożnymi krokami w tym kierunku. Kiedy proces zastoju gospodarczego stanie się faktem, nikt go już nie powstrzyma. Wszyscy go odczujemy, a globaliści liczą na to, że w trudnej sytuacji większość ludzi zgodzi się na wprowadzenie nowej, cyfrowej waluty światowej, a co za tym idzie zdobędą pełną kontrolę nad mieszkańcami tej planety.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code