44. Pozew zbiorowy
44. Pozew zbiorowy

44. Pozew zbiorowy

Wiedeń 9.10.2020

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Zawsze byłem przekonany, że naród niemiecki należy do najbardziej posłusznych władzy narodów na Ziemi.
Historia dojścia nazistów do władzy w latach 30-tych ubiegłego wieku, była dla mnie przekonującym argumentem.
Jak łatwo można się mylić w takich uogólniających ocenach!

Dzisiaj właśnie niemiecka społeczność jest na całym świecie najbardziej aktywna w ruchu obrony wolności i w dochodzeniu prawdy. Właśnie Niemcy powtarzają do znudzenia, nie możemy powtórzyć błędu tamtej mrocznej historii.

Pewnie mało kto w Polsce wie, że w lipcu br. w Niemczech powstała Pozaparlamentarna Komisja Śledcza.
Strona, której link wyżej podałem, jest m. in. po polsku. Jednak filmy z przesłuchań są w języku niemieckim (już w poprzednich rozdziałach opisałem, jak włączyć na YouTube polskie napisy).

Aby wyrobić sobie opinię o pracy tej komisji proponuję przeczytanie polskiej wersji dokumentu wstępnego.

Komisja przesłuchała wielu ekspertów.
W skład komisji wchodzą lekarze, dziennikarze i czworo prawników.
W tej komisji pracuje m. in. dr Reiner Füllmich. Jest prawnikiem mającym siedzibę zarówno w Niemczech jak i w USA w Kalifornii. Źródło po niemiecku.
Pozwy o odszkodowanie po angielsku.
Pozwy o odszkodowanie po niemiecku.
Również do tych filmów możliwe jest użycie wyżej opisanego sposobu włączenia polskich napisów.

Tak więc wkrótce otwarty zostanie w USA zbiorowy pozew przeciwko trzem osobom:

  1. Prof. dr Christian Drosten – Wirusolog w berlińskim szpitalu Charité. Był doradcą niemieckiego rządu w czasie świńskiej grypy i także teraz jest głównym ekspertem, na którego radach bazuje rząd Angeli Merkel. Zarówno 10 lat temu podczas świńskiej grypy, jak i teraz, jest autorem apokaliptycznych przepowiedni dotyczących pandemii.
    Jest twórcą testu PCR, który lub którego imitacje są bezpodstawnie stosowane na całym świecie do diagnozowania pacjentów na COVID-19.
  2. Prof. dr Lothar H. Wieler – szef RKI Instytutu Roberta Kocha w Berlinie. Wydał zakaz obdukcji ofiar koronawirusa. Jest również doradcą rządu niemieckiego.
  3. Tedros Adhanom Ghebreyesus – szef WHO. Ogłosił w marcu, bez jakichkolwiek naukowych podstaw, pandemię i zalecił stosowanie niehomologowanego (niesprawdzonego badaniami) do dzisiaj testu PCR.Powodem pozwu są fałszywe zapewnienia, że ten test stanowi wystarczający dowód infekcji koronawirusem. Test PCR jest stosowany na całym świecie i jego wyniki są w większości fałszywe.
Istnieje wystarczająco dużo dowodów na nieprzydatność tego testu do celów diagnostycznych. Nie ma natomiast dowodów potwierdzających możliwość stosowania tego testu do rozpoznawania zakażeń u pacjentów.

Trwają przygotowania do procesu. Pierwszym krokiem będzie zadecydowanie przez amerykański sąd o zasadności pozwu zbiorowego.

szpital

Autor artykułu: Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code