125. Nowa Zelandia
125. Nowa Zelandia

125. Nowa Zelandia

Wiedeń 3.10.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Australijski GumshoeNews opublikował we wtorek artykuł Post Jacindy na Fakebooku — 30 000 komentarzy ujawnia poważne choroby i zgony poszczepienne.

Wpis na Fakebook pani premier Nowej Zelandii Jacindy Ardern, w dramatyczny sposób przyniósł odwrotny skutek. 26 września 2021 r. opublikowała:

“Czytałam dzisiaj kilka badań dotyczących tego, dlaczego niektórzy ludzie zdecydowali się jeszcze nie szczepić, aby chronić ich przed COVID 19. Jednym z najczęstszych powodów jest to, że martwią się skutkami ubocznymi. Porozmawiajmy więc o tym!

Jak w przypadku wszystkich leków, 1-2 dni po szczepieniu mogą wystąpić łagodne działania niepożądane. To całkowicie normalne, a także znak, że twoje ciało uczy się walczyć z wirusem.

Większość skutków ubocznych nie trwa długo. Mnie po pierwszej dawce bolała ręka (przypominało mi to szczepienie przeciw tężcowi) i czułam się trochę zmęczona po drugiej, ale nie długo! Jeśli martwisz się skutkami ubocznymi, skontaktuj się z kimś, kogo znasz i ufasz, kto otrzymał szczepionkę i zapytaj, jak się czuł? Albo porozmawiaj ze swoim lekarzem. Więcej znajdziesz również na https://covid19.govt.nz/…/side-effects-of-covid-19…/“.

W chwili, gdy to piszę, ten facebookowy wpis pani premier otrzymał 34.172 komentarzy. W większości przypadków są to relacje z przypadków śmierci lub bardzo poważnych szkód zdrowotnych, które wystąpiły po poddaniu się temu eksperymentowi. Oto kilka przykładów:

Mój ojciec miał atak serca tydzień po pierwszej dawce. Został przetransportowany helikopterem do Waikato w ciężkim stanie. Wprawdzie ma 81 lat, ale sześć tygodni wcześniej przeszedł dokładną kontrolę serca i powiedziano mu, że jego serce jest w doskonałej kondycji jak na jego wiek. Jest/był bardzo aktywny i jeździł na rowerze 40 kilometrów 5 dni w tygodniu. Atak serca był spowodowany zakrzepami krwi. Nie dostanie drugiego “strzału”. Al Jonson Kim L. Coppersmith Wysyłam dużo miłości tobie, Danielowi i twojemu tacie. Kłamstwa muszą się skończyć. – Julie King

Jeden z naszych kierowców miał atak serca 2 dni temu tydzień po iniekcji. Nasz przyjaciel został sparaliżowany do połowy. Miesiąc później, nadal nie czuje się dobrze. – Stace Da Ace Thompson

Zmarł szwagier dobrego przyjaciela, a inny przyjaciel zmarł w pracy. Dziewczyna z moich czasów szkolnych prawie zemdlała w centrum szczepień i nie mogła się ruszać przez kilka dni i słyszała o innym przypadku, z porażeniem Bella… moja najbliższa rodzina miała tylko obolałe ramiona i zmęczenie. Wiele osób jest w porządku, ALE wielu nie jest, to bardzo niepokojące. – Letetia Kelly

Zaangażowana globalistka Jacinda Ardern jest członkiem „Młodych Globalnych Liderów” Klausa Schwaba. O tym towarzystwie pisałem w artykule 103. Kto naprawdę nami rządzi? Narzuca swojemu narodowi z pełną mocą każdy program globalnej lewicy, taki jak kwestie „transpłciowe”.

Skorumpowani politycy mogą wyrządzić wiele szkód, ale bardziej niebezpieczni są naiwni politycy, dający się manipulować dla  utopijnej idei globalizmu.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code