119. Powrót doktora Mengele
119. Powrót doktora Mengele

119. Powrót doktora Mengele

Wiedeń 22.9.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

W Polsce powstaje niezależna od wielkich koncernów i od ogólnoświatowej propagandy, konkurencja dla YouTube. Już niedługo, bo do końca tego roku, pierwsza wersja tego wielkiego przedsięwzięcia pojawi się w naszym życiu internetowym. Już teraz można zobaczyć jak to będzie wyglądać. Nigdy w tym blogu tego nie robiłem, ale chciałbym namówić Was na wspieranie tego dużego projektu. Ja przekazuję co miesiąc pełną kwotę na wRealu24, którą otrzymuję od Urzędu Kombatantów za moją działalność w opozycji antykomunistycznej.

Mało jest dzisiaj okrutnych rzeczy, które potrafią nas zaszokować. Tym razem jednak wiadomość o nielegalnych eksperymentach na dzieciach w wieku od trzech miesięcy musi poruszyć nasze sumienie – przynajmniej tych, którzy je mają. Wczoraj pojawił się na YouTube wywiad z lekarzem, panią dr Katarzyną Ratkowską i z prawnikiem panią mec. Katarzyną Tarnawą-Gwóźdź. Film trwa godzinę, ale zalecam do obejrzenia go w całości, gdyż tylko wtedy będziecie w stanie ogarnąć skalę tego bezprawnego procederu.

W czterech krajach na świecie prowadzi się badania kliniczne na dzieciach do 11-tego roku życia w celu wprowadzenia na rynek dla dzieci w tym wieku eksperymentalnego preparatu firmy Pfizer przeciwko najmodniejszemu od półtora roku zakażeniu wirusowemu. Te cztery kraje to Finlandia, Hiszpania, Polska i USA. W tym badaniu zaplanowany jest udział 4,5 tysiąca dzieci. Wygląda na to więc, że w Polsce ponad tysiąc dzieci ma być poświęcone do takich eksperymentów niezgodnych z prawem polskim i międzynarodowym. Także kodeks norymberski, który powstał po II wojnie światowej, aby zapobiec doświadczeniom na ludziach bez ich zgody lub zgody ich opiekunów prawnych, nie zezwala na takie działania.

Obraz Władysława Siwka, Brama z napisem “Arbeit macht frei”.

Skoro udało się tak szybko zmobilizować ponad tysiąc dzieci do udziału w tej zbrodni, podejrzewa się, że są to dzieci z domów dziecka, których opiekunami prawnymi są urzędnicy w tych domach.

80 lat temu łatwiej było nie wiedzieć co dzieje się za drutami obozów koncentracyjnych. A dzisiaj?

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code