261. Pfizer – producent śmierci
261. Pfizer – producent śmierci

261. Pfizer – producent śmierci

Wiedeń 29.6.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Cztery tygodnie temu Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLiN opublikowało na swojej stronie internetowej szokujący artykuł o dopuszczonych do wiadomości publicznej tajnych dokumentów firmy Pfizer, dotyczących wyników badań skuteczności i bezpieczeństwa produktów terapii genetycznej z zastosowaniem mRNA.

Na wniosek FDA – amerykańskiej agencji leków – dokumenty te miały być utajnione przez najbliższe 75 lat. Jednak sędzia sądu federalnego w Teksasie / USA, Mark T. Pittman swoim wyrokiem zmusił firmę Pfizer do opublikowania wszystkich dokumentów związanych z tym programem szczepień. Jeszcze w tym roku mają być dostępne wszystkie utajnione wcześniej dokumenty Pfizera dotyczące tego eliksiru.

W ciągu 90 dni od momentu otrzymania warunkowej licencji i rozpoczęcia podawania “szczepionki” Pfizera przeciw Covid-19 odnotowano: 1291 różnego rodzaju jednostek chorobowych wywołanych przez “szczepionkę”, 42 086 przypadków działań niepożądanych i 1223 ZGONÓW!

Do tej pory, jeśli podczas testowania nowego leku przydarzył się chociaż jeden śmiertelny przypadek, wstrzymywano badania do wyjaśnienia przyczyn tej śmierci. Teraz ponad tysiąc zgonów zostało ukrytych przed światem, aby nie zaszkodzić lukratywnemu businessowi masowych morderstw.

Zainteresowani mogą przeczytać cały dokument Pfizera w oryginale – po angielsku, oraz w polskim tłumaczeniu.

Autor artykułu Marek Wójcik

4 Comments

 1. Matylda Bennett

  W mojej rodzinie nie bylo bylo zadnych rakow. 6 m-cy po 2 krotnym zaszczepieniu u mojej 50-letniej corki wykryto raka piersi. A lekarka jeszcze ja postraszyla, ze najlepiej jak da sobie obciac 2., bo moga byc jakies przerzuty. Tak tez zrobila. 24-letnia corka zaczela miec tak potworne bole miesiaczkowe, ze zadne przeciwbolowe srodki nie pomagaly. Trzeba byla sprowadzic, wyprodukowac jakis zastrzyk, ktory kosztowal $1100.00 ., a do tego czekala 3 m-ce. Wygooglowalam skutki uboczne tego zastrzyku, ryzyko raka macicy lub bezplodnosc. Teraz ziec czeka na symptomy raka prostaty, Druga wnuczka tez sie boi, ale jak na razie to sie trzyma. Wszyscy zachorowali na te zaraze., a do tego moja corka przechodzila te druga zaraze “O” rowniez. Lekarka powiedziala mojej corce, ze w przeciagu 1 roku nie zdiagnozowala wiecej rakow piersi u kobiet niz w swojej 30-tniej karierze. ja niezaszczepiona nigdy nie zachorowalam. Ja przezylam tego raka gorzej niz moja corka., do dnia dzisiejszego nie moge do siebie dojsc. Fakty mowia same za siebie . Ludobojstwo na calego.

   1. Dziękuję za obszerny komentarz.
    Nie będzie to dla Pani z pewnością żadna pociecha, gdy napiszę, że podobne tragedie przechodzi teraz wiele milionów rodzin na świecie.
    W maju br. WHO ogłosiła, że w latach 2020 i 2021 na całym świecie zmarło blisko 15 milionów osób więcej, niż można to było przewidzieć na podstawie poprzednich lat.
    To znaczy, że to ludobójstwo przyniosło więcej ofiar, niż pierwsza wojna światowa!
    Znacznie większa jest liczba osób, które zostały okaleczone przez szczepienia.

    Statystyki ukrywają cierpienia pojedyńczych osób, a tego nie da się przedstawić w liczbach.

    Chciałbym dodać Pani otuchy w tej trudnej sytuacji.
    Będzie Pani potrzebować sił teraz i w najbliższych latach.
    Pozdrawiam
    Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code