260. John McAfee
260. John McAfee

260. John McAfee

Wiedeń 28.6.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Minął już rok od kiedy John McAfee – znany twórca oprogramowania antywirusowego – został znaleziony martwy w hiszpańskim więzieniu w Barcelonie. Do więzienia trafił na podstawie zarzucanych mu przez amerykańskie władze nadużyć podatkowych.

W związku z tą śmiercią powstało sporo teorii spiskowych. Dlaczego? Otóż John McAfee oświadczył w 2019 roku na Twiterze, że urzędnicy rządowi USA dali mu do zrozumienia, że go zabiją i sprawią, by wyglądało to na samobójstwo.

Otrzymywałem wiadomości od urzędników USA, mówiących: „Idziemy po ciebie McAfee! Zabijemy cię”. Mam dzisiaj tatuaż na wszelki wypadek. Jeśli sam popełnię samobójstwo, nie zrobiłem tego. Zostałem zamordowany. Sprawdź moje prawe ramię.

Whackd oznacza w amerykańskim slangu tyle co zabity. Jeśli uwzględnić ponadto fakt, że władze hiszpańskie, od roku nie wystawiły aktu zgonu, ani nie podały wyniku autopsji, trudno oprzeć się wrażeniu, że także ta teoria spiskowa jest niestety prawdą.

Podobieństwo do “samobójstwa” Jeffreya Epsteina w nowojorskim więzieniu samo się narzuca, tym bardziej, że jak w przypadku Epsteina także tutaj rozsiewano plotki o rzekomej nieudanej próbie samobójstwa McAfee w lutym 2021.

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code