259. Tysiąc młodych ludzi
259. Tysiąc młodych ludzi

259. Tysiąc młodych ludzi

Wiedeń 27.6.2022

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Pisałem już wielokrotnie o śmiertelnych przypadkach wśród młodych sportowców. Przyzwyczailiśmy się do nagłówków w prasie typu: Nagle i nieoczekiwanie zmarł młody… Ludzie umierają – śmierć jest nieunikniona, jednak nie taka tragiczna śmierć człowieka, który żyłby dalej, gdyby nie zmuszono go do samobójstwa, rękoma armii w białych fartuchach.

Poniżej znajduje się kompilacja 1000 sportowców i incydentów związanych ze sportem od marca 2021 do 16 czerwca 2022 roku. Każdy slajd prezentowany jest przez 5 sekund. To tylko przypadki, o których wiadomo, że są związane ze sportem. Rzeczywiste liczby są nieznane. Big Tech i media głównego nurtu podejmują skoordynowane i desperackie wysiłki, aby ignorować, ukrywać, odwracać naszą uwagę lub kłamać na temat tego, co się dzieje.

Niedawno w artykule Odpowiedzialność przedstawiłem film z Düsseldorfu, w którym długi rząd kartek informuje o ofiarach zbrodni szczepionkowej. Także w południowej Francji, w Nicei, zorganizowano podobny hołd dla ofiar skutków ubocznych szczepionek:

I znowu statystyki, liczby, za którymi ukryta jest ludzka tragedia. Dlatego pokaże Wam konkretny przypadek zawału serca sędziego koszykówki podczas meczu:

I ostatni film, tym razem nie dotyczy sportu. Kierowca autobusu miał zawał serca. Czy był zaszczepiony – tego nie wiem…

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code