155. Oskarżony o morderstwo
155. Oskarżony o morderstwo

155. Oskarżony o morderstwo

Wiedeń 29.11.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Indyjska izba adwokacka podała do wiadomości, że do indyjskiego Sądu Najwyższego wpłynęła pierwsza na świecie sprawa o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi, Adarowi Poonawalla.

Składający petycję wniósł oskarżenie przeciwko Billowi Gatesowi, producentowi AstraZeneca (Covishield), jego partnerowi Adarowi Poonawalla oraz innym urzędnikom rządowym i przywódcom zaangażowanym w zabójstwo 23-letniego mężczyzny, który stracił życie z powodu szczepienia. Zmarły przyjął szczepionkę Covishield (szczepionka AstraZeneca na COVID-19 w Indiach), wierząc w fałszywą narrację, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna, a także ze względu na wymóg zgodności ustanowiony przez koleje, zgodnie z którym podróżować pociągiem mogą tylko osoby podwójnie zaszczepione.

Agencja rządowa Indii AEFI (Działanie niepożądane po szczepieniu) przyznała niedawno, że śmierć Snehal Lunawata była spowodowana skutkami ubocznymi szczepionki Covishield. Wspomniany raport ujawnił fałszywość twierdzenia syndykatu szczepionek, że szczepionki są całkowicie bezpieczne.

Jeśli zostaną skazani, grozi im kara śmierci. Artykuł stwierdza, że ​​Billowi Gatesowi odmówiono zwolnienia za kaucją, a jego aktywa w Indiach zostaną wkrótce przejęte. Zgodnie z aktualnymi informacjami, oskarżony Bill Gates przebywa obecnie w swojej prywatnej posiadłości w Nowej Zelandii.

Prawdopodobnie po przegranym procesie Bill Gates uniknie kary, ponieważ przebywa poza zasięgiem indyjskiej jurysdykcji. Pozytywną stroną jest fakt, że już nikt nie odważy się w Indiach przeprowadzać w imieniu jego korporacji szczepień, jak te w 2017 roku, gdzie zanotowano 8 żeńskich ofiar śmiertelnych po podaniu szczepionek przeciwko HPV (Humanen Papillomvirus).

Autor artykułu Marek Wójcik

4 Comments

 1. Bożena

  Dziesiątki lekarzy obecnie wypowiada się o szkodliwości szczepionek . Tak więc nie tylko producent jest odpowiedzialny za ich szkodliwość ale świadome rządy i ministerstwa zdrowia dobrze wiedzą że jesteśmy królikami . To im trzeba wytoczyć procesy . Tak zrobili w Italii .W rzymie toczy się już chyba proces przeciw ministerstwu zdrowia i ich złym decyzjom które doprowadziły do tysięcy zgonów na początku covidu . Nasz minister zdrowia nie jest lekarzem a decyduje jak ma wyglądać przebieg naszego leczenia . Po co nam w takim razie lekarze w szpitalach . Każdy kto chce może zalożyć kitel lekarski i leczyć według zaleceń ministerstwa zdrowia .

 2. Wszyscy którzy biorą udział w tym procederze powinni zostać surowo ukarani. Politycy, lekarze, pielęgniarki, celebryci, przedsiębiorcy, dyrektorzy szkół i wszyscy Ci, którzy podają te śmiercionośki. Skandal, człowiek człowiekowi szykuje zagładę. Zagładę szykują też własnym dzieciom.

  1. Do wytoczenia procesu w naszym kraju, potrzebne są dowody zbrodni w Polsce. Akurat temu człowiekowi można byłoby zarzucić jedynie przekupstwo mediów, o ile jest u nas na to odpowiedni paragraf.
   To nie Bill Gates reklamuje te zbrodnicze substancje w polskiej TV i blokuje wszelkie informacje o ich szkodliwych konsekwencjach.
   W Indiach mają dowody zabójstwa – dlatego tam właśnie wszczęto pierwszy na świecie taki proces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code