142. Umierają młodzi sportowcy
142. Umierają młodzi sportowcy

142. Umierają młodzi sportowcy

Wrocław 11.11.2021

Cały blog jako eBook w formacie pdf.

Dzisiaj mamy 103-cią rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie poruszam tego tematu, ponieważ nie chcę pogłębiać niepotrzebnych podziałów naszego społeczeństwa.

Dzisiaj zajmę się tematem drastycznego wzrostu nieoczekiwanych przypadków śmierci wśród młodych, wysportowanych i zdrowych ludzi. Znalazłem na YouTube film na ten temat. Pomór wśród sportowców – bilans. Gdyby cenzura YouTube zablokowała ten film, można go obejrzeć tutaj.

Sportowcy, którzy upadają martwi na boisku – nowe zjawisko w obecnej sytuacji! Do tego coraz więcej nekrologów ze zwrotem “nagle i nieoczekiwanie”. Problem z śmiertelnymi problemami z sercem istnieje już od dłuższego czasu, ale obecnie gwałtownie rośnie! Dokładnie jak, według Sanepidu, wzrasta liczba przyjęć w nagłych wypadkach z powodu problemów neurologicznych lub sercowych. Ten wzrost występuje od początku “szczepienia” Covid-19, które, nawiasem mówiąc, jest pierwszym szczepionką w historii, o której nawet nie twierdzi się, że chroni przed infekcją lub chorobą.

Mamy prawdziwą pandemię! W mediach nie znajdziecie najważniejszej informacji dotyczącej tych zgonów. Wszyscy zmarli poddali się dobrowolnie lub nie, genetycznemu eksperymentowi zwanego dzisiaj ludobójstwem. Jeszcze nigdy w znanej nam historii nie umierali młodzi, zdrowi sportowcy na tak dużą skalę.

Dlaczego nie chcesz zrozumieć, że żyjesz w demokracji i jesteś wolnym człowiekiem?

Autor artykułu Marek Wójcik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code